Gdańsk/Gdynia: Co takiego mogło się stać w Lotosie, że Ster wylądował w Gdyni. Gdyby zginęła Bursztynka, nie zostawiłby rewiru, no chyba że, pojawiła się para, nowa para i został przegoniony. Mogło być też tak, że pojawił się tylko nowy samiec i zajął miejsce Stera u boku Bursztynki Komin im zburzono i ślad po nich zaginął A tak było jeszcze w Lotosie w 2024r fota ff poodka
https://postimg.cc/ftkJv9b7