Display: All
Efa
Efa
Hrabia na barierce
93 Views
93
Lili
😉
oczami.ptakow
Sytuacja antydynamiczna
Efa
Efa
🤣.
Efa
Efa
a ona stoi nad jajkiem
Efa
Efa
coś sobie szepczą ;)
Nela nad jajkiem
100 Views
100
jur
jur
Na PKIN nowa wysiaduje widać że się przejęła rolą, 18 st w gnieździe.
99 Views
99
Petra zniosła trzecie jajko.🥰
101 Views
101
Lili
🥰
niza
Trzecie nie licząc tego straconego?
A Petra to wtórym gnieździe?
walt
Wieś Moszna, gmina Brwinów, powiat Pruszków
Oliwia
Pruszków
monikam54
Super ! 😍
Hrabia zoom kam1
98 Views
98
Inspe
Poleciał. Czy on był przy jajku? Widział ?
🥚to cieszy.
86 Views
86
jur
jur
Hrabia z prezentem,  raczej malutkim
85 Views
85
96 Views
96
Lili
👍🏻
Warszawa PKiN 5:21 pierwsze jajo
95 Views
95
Lili
😘
Trzecie jajko u Czarnookiej. Ktoś się orientuje o której?
93 Views
93
58basik
O godz. 2:10 Czarnooka wyszła na podest, puściła blojda i wróciła do dwóch jajek. Nic nie wskazywało na szybkie zniesienie, poszłam spać.  https://zapodaj.net/images/db8ed13542c9c.jpg
Mam ważne pytanie, czy karty w tym roku przewidują kłucie na Siekierkach? :-)
83 Views
83
jolajola
a czy jak się bardzobardzo chce - to pomoże?
tiga8
Na to pytanie, to tylko wróżka może odpowiedzieć
Oliwia
I pan Ciuciek :-)
Astra o 6.20 wyszła na przerwę, wróciła po jakichś 40 minutach, więc pewnie posiliła się prezentem z wczoraj. Zanim wyszła długo wypatrywała zmiany, ale się nie doczekała.
76 Views
76
Inspe
Skierek nie wysiaduje, niestety.  Astra sama całe 33 dni siedzi. Czy w tym roku da radę?
Kanela
Wczoraj śledziłam cały dzień, to najdłużej zeszła na 40 minut. Ale też widziałam Skierka dwa razy z prezentem, więc pewnie nie musiała polować.
Inspe
40 minut w trakcie twardej inkubacji to bardzo długa przerwa.
Na Siekierkach jajka się wietrzą
74 Views
74
Pałac jajko
77 Views
77
Lili
😘
Efa
Efa
Brawo Nowa!
Efa
Efa
Jednak wybrała największy dół do znoszenia 😆
Baszka
Zniosła i odleciała o 6:03, ktoś siedzi na zapłace
Efa
Efa
A nie wcześniej? Np. 5:03?
Baszka
Para na iglicy
🎉
Żerań jajko !
94 Views
94
Lili
😘
Obserwowałam ją już kolejną noc... teraz stwierdziłam, że na kilka minut wpadnę sprawdzić co u Xeni i na PKiN... ta w międzyczasie zmajstrowała jajko 😂
Yvone
Standard, one tak robią 😆
Pociesza mnie to tylko, że weszłam ostatnio w czasie znoszenia drugiego jajka przez Wandę, to był łut szczęścia, łagodzi ból przy przegapieniu znosu Neli 😆
jur
jur
Cytując klasyka - trzeba było uważać 😀
😆😆 obserwuję na telefonie i więcej niż dwa podglądy nie zmieszczę (żeby dobrze widzieć) przy następnej dłuższej obserwacji włączam kilka podglądów na laptopie, żadna mnie więcej nie wykiwa 😂
More