O godz. 2:10 Czarnooka wyszła na podest, puściła blojda i wróciła do dwóch jajek. Nic nie wskazywało na szybkie zniesienie, poszłam spać. https://zapodaj.net/images/db8ed13542c9c.jpg
Astra o 6.20 wyszła na przerwę, wróciła po jakichś 40 minutach, więc pewnie posiliła się prezentem z wczoraj. Zanim wyszła długo wypatrywała zmiany, ale się nie doczekała.
Obserwowałam ją już kolejną noc... teraz stwierdziłam, że na kilka minut wpadnę sprawdzić co u Xeni i na PKiN... ta w międzyczasie zmajstrowała jajko 😂
Pociesza mnie to tylko, że weszłam ostatnio w czasie znoszenia drugiego jajka przez Wandę, to był łut szczęścia, łagodzi ból przy przegapieniu znosu Neli 😆
😆😆 obserwuję na telefonie i więcej niż dwa podglądy nie zmieszczę (żeby dobrze widzieć) przy następnej dłuższej obserwacji włączam kilka podglądów na laptopie, żadna mnie więcej nie wykiwa 😂