Display: All
W Gdyni obiad na daszku, a Sara na jajkach 😆
73 Views
73
O widzę, że Ster na jajeczkach W Gdyni. No nie widziałam zmiany.  Szkoda
85 Views
85
Chyba jednak to Sara siedzi na jajkach bo ma kolorowy łepek.
Inspe
2 godziny temu siedział Ster
W Tczewie jajka samotne
83 Views
83
a w Redzie....gili gili :D
79 Views
79
🍀🥚☘️Jajko w Gdyni!!!!! 12:04🍀🥚🍀
84 Views
84
Lili
😘
Ster z prezentem dla Sary:)
76 Views
76
Jest drugie jajko i jest zbyt mało ŻWIRKU w gnieździe, widać "panele podłogowe"  https://zapodaj.net/images/e95d160cfc754.jpg
78 Views
78
Efa
Efa
A gdzie to gniazdo ?
58basik
Tczew.
jur
jur
Trochę to trwało, ale we wtorek ma być dosypane.
Jest drugie w Tczewie. https://zapodaj.net/plik-AhL36UPHoH
77 Views
77
Lili
😍
Inspe
Brawo Lusia
buber
I brawo Admirał, za asystowanie.
Inspe
O!!! tak to się nie dzieje, że samiec i jego asysta to w porodzie rzecz nie oczywista. Bez samca też by się wygramoliło.  Natomiast przy zapłodnieniu samiec musiał być, bo by zarodek nie powstał
Zgrabne pęcinki na daszku w Gdyni :D
70 Views
70
powsinoga
I owszem 😁 należą do Sary🥰
LUSI dzisiaj jeszcze spała, gdy do niej zaglądałam . Obudził ją skurcz, aż wstała i obrót wykonała. Teraz leży.
74 Views
74
Dzień dobry Saro, Dzień dobry Gdynio, Dzień dobry wszystkim :)
69 Views
69
Hejka
Lusesita na jajku
65 Views
65
Jedno samotne jajko 🥚 w Trzewie
65 Views
65
Lusesita na jajku
78 Views
78
Baszka
Przyleciała
Baszka
Odleciała
Lusesita w budce, teraz to już na pewno będzie drugie.
62 Views
62
More