Display: All
Dzień dobry! Admirał na jajeczkach 🥰
76 Views
76
powsinoga
Już się nasiedział 😆 obowiązki służbowe wzywają 😂
Lili
😉
🤣
I dzisiaj w tym hałasie Sara ma znieść trzecie jajko....
71 Views
71
58basik
J ja sądzę, że to nie hałas wystraszył Stera lecz czająca się z boku gniazda Sara https://zapodaj.net/images/76ee7000cbf2b.jpg
Inspe
Prawdopodobnie termin na 3 jajko wypadnie ok. 17_18 godziny
niza
Właśnie Sara wróciła i zamieniła się ze Sterem
Wieslawa42
bo uciekł , aż jajka poprzewracał ,
Amika
Uciekł, bo tak był skupiony na hałasie, że Sara wskakując na podest go wystraszyła https://zapodaj.net/images/9583b87773409.jpg
U Sary znowiu hałas, skutanie pukanie, Nie ma ta dziewczyna spokoju w wysiadywaniu. Ktoś tu nie lubi sokołów.
72 Views
72
AnaOxy72
teraz Ster dzielnie ogrzewa
Dzień dobry:) Wszyscy już pobudzeni, a w Redzie śpioszek🥰. Czy Agra zniosła w nocy 4 jajko?
70 Views
70
AnaOxy72
TAAAK!!!!
Wpadł Ster ze śniadaniem, ale Sara gdzieś czmychnęła :)
65 Views
65
Sara w Gdyni, Agra w redzie
60 Views
60
Sara siedzi na progu i czyści piórka
69 Views
69
Dobranoc, Saro. Dobrej i spokojnej nocki wszystkim.
74 Views
74
Sara odpoczywa od intruzów. Oby jutro dała radę. Trzymaj się, piękna🦅🦾
84 Views
84
U was też kamera w Gdyni tak zacina?
85 Views
85
Inspe
Tak, wiesz może co zrobić, aby nie zacinała?
Żal mi Sary, z jednej strony siedzi twardo na jajeczkach, ale widać ze jest poddenerwowana. Ja też 😠
!!!!!!!!!!! Gniazdo sokoła w okresie lęgowym  !!!!!!
80 Views
80
AnaOxy72
Mnie tak samo....przepraszam ale....szlag trafia na takie sytuacje😡😡😡😡😡😡
Lusesita na poręczy
79 Views
79
I Sara na zmianie 🥰
72 Views
72
AnaOxy72
Dobrze że się pojawiła❤️🦅
Jest Ster na jajeczkach 😊
74 Views
74
Ja nie wiem czy czegoś tam znowu nie robią w okolicach budki, Sara wpadła i zaraz wypadła jak poparzona..
😢
77 Views
77
Wieslawa42
to nie jest zabawne , hałas wystraszył Sarę.
Jest bardzo głośno 😪
Inspe
Monika, jest tu osoba decyzyjna i nie reaguje, więc pewnie PGE robi co chce.  Czy PGE może zdemontować ot tak sobie gniazdo, kiedy chce?  Nie, nie może! A dlaczego pozwala się na remont komina , czy elewacji komina, gdy para lęgowa składa jaja?
More