Żal mi Sary, z jednej strony siedzi twardo na jajeczkach, ale widać ze jest poddenerwowana. Ja też 😠 !!!!!!!!!!! Gniazdo sokoła w okresie lęgowym !!!!!!
Monika, jest tu osoba decyzyjna i nie reaguje, więc pewnie PGE robi co chce. Czy PGE może zdemontować ot tak sobie gniazdo, kiedy chce? Nie, nie może! A dlaczego pozwala się na remont komina , czy elewacji komina, gdy para lęgowa składa jaja?