Display: All
Na MPEC wietrzenie jajek 😃
42 Views
42
Gratka na kamykach się wyleguje
80 Views
80
Amika
Wypatrujcie, wypatrujcie i tak was przetrzymam https://zapodaj.net/images/0adedffc190b4.jpg
Amika
O 21:12 Gratkę odwiedził Kopernik. Do budki nie wchodził bo Gratka cicho zaprotestowała.
Amika
Wywabił ją z budki. Sądząc Sądząc po odgłosach chyba jakąś przekąskę nocną przyniósł. I nastał cisza. Zobaczymy czy Gratka wróci
Amika
Przyszedł znowu. tym razem głośniej protestowała. Jeszcze teraz  coś tam do siebie ćwierkają.
Dorcia
oby z tego wylegiwania jajko było
Gratka na wizji
68 Views
68
.. I już wybyla..
MPEC  Szkwał zostawił pilnowanie młodemu🙄   https://i.postimg.cc/qqzDyRXJ/bandicam-2026-03-24-10-26-07-966.jpg
68 Views
68
..ja do pewnego momentu,  podchodziłam do naszej młodzieży (Włókniarz i Odys ) z lekkim rozbawieniem ..ale .....
żeby to się  przypadkiem,   kiedyś źle nie zakończyło .. 🤔
jolajola
jak zmienią szatę na dorosłą, to zostaną przegonione; ponieważ młode nie mają doświadczenia w walkach, to raczej się poddadzą i odlecą; oczywiście może się zdarzyć coś mało prawdopodobne, że doświadczony dorosły przegra..... to sokole życie
..oj różne sytuacje  tu już przerabialam... Dorodna,  wielka Helga "zniknęła" i zaraz pokazała się  młoda samica w młodzieńczej szacie , a jej siostra ( obie  młode z Inowrocławia ) pojawiła się w  Łodzi ,  automatycznie po "zniknięciu " Amon ( to Afrodyta )..a sprawa  Skalskiego , też przywołuje różne skojarzenia ..  .a przejęcie gniazd po ojcach : Batory po Bosmanie , Apasz po Bielanie , z Frankiem i Prezesem też nie wiadomo do końca jak tam było...więc , stąd te moje obawy....ale i tak nie mamy na to wpływu...to sokole, twarde życie..
elik
Kysza, podziwiam, że ogarniasz te wszystkie sokole historie 👏
Dzięki elik  😊 ale to chyba dlatego , że mam w miarę dobrą pamięć....ja też Cię  niejednokrotnie podziwiam , jak śmigasz po gniazdach , a ja nie mogę nadążyć z odczytywaniem Twoich wpisów...kiedyś już żartowałam,  ze jesteś szybsza od sokoła. 😊
elik
😘
powsinoga
I co ja mam z tym teraz zrobić 🫣🤭😆
😆
Złożyć, czy nie złożyć. https://zapodaj.net/plik-fuSI5Wj8BV
74 Views
74
Wieslawa42
złozyć, czekamy
ANWIL pusto. Gdzie są sokoły z Anwilu?  Czyżby te odgłosy, które słychać tak blisko też je wystraszyły? Martwię się
66 Views
66
Szkwał na jajeczkach 😊a w Redzie i Łodzi odpowiednio Kaszub i Gdynek, można podziwiać braci. Gdyby Admirał dołączył, byłby komplecik gdyniaków 😊
74 Views
74
jur
jur
Anwil bez jajka.
68 Views
68
Gratka zachowuje się trochę jakby siadała na wyimaginowanych jajkach
59 Views
59
Jajko niedługo w ANWILU
59 Views
59
Amika
23:34 śpi z głową w piórach
22.42 Gratka śpi w budce na leżąco
52 Views
52
Teraz już stoi plecami do kamery
Po spotkaniu, Gratka w budce
65 Views
65
Dorcia
pospała i odleciała :-)
Kopernik w budce
54 Views
54
Gradka przebiera kamyki w budce
58 Views
58
Gawi
Dorcia
Gawi, to Franek z PKiN nie wiem jak pozbyć się tego zdjęcia
W Anwilu pusto
50 Views
50
More