Display: All
12:42 można podziwiać 4 Muszkieterów na jajkach: w Tczewie Admirał, w Redzie Kaszub, we Włocławku Szkwał i w Łodzi Gdynek😍
95 Views
95
Lili
Maja5
😍🤩
IzaEs
To jest powód do radości 😍🥰
131 Views
131
122 Views
122
Terka
5EB Falka
buber
A jeśli to 5DE , Negra, urodzona na kominie MPECu we Włocławku, w 2022 roku
Rodzice Szkwał i Zazamka.
Gawi
B jest drugą literą
Gawi
Chyba DB, ale cyfry mi brakuje
Gawi
To chyba będzie Falka 5EB, była dziś  o 11:50 w Płocku, a to tylko w linii prostej około 40km
Gawi
wstawiłam w poście we Włocławku odnośnik do jej wizyty w Płocku
czytałam, oglądałam jak ją Rafik przeganiał i jestem pod wrażeniem jak ta parka jest bardzo terytorialna
Gawi
Szkwał się zmył przed młodszą siostrą 🤣
też w pewnym momencie wydawałó mi się  że widzę E lub B
5DP Ziutka ? ciekawe może ktoś dostrzeże więcej
Dziś 31 dzień od trzeciego jajka u Zazamki. Już lada dzień
112 Views
112
MPEC - zmiana na jajkach
123 Views
123
Dzień dobry! Szkwał na jajeczkach 🥰
101 Views
101
powsinoga
Już na zmianie Zazamka 😊
MPEC godz. 15 jajka bez opieki
109 Views
109
monikam54
Zazamka na miejscu 😌
Baszka
Już okryte
MPEC jaja samotne
87 Views
87
Anwil, jajeczka same od kilku minut.
82 Views
82
Lili
😉
niza
Jak tylko to napisałam to już zaopiekowane :)
Na Mpec Młody na podeście się posila, Zazamka spokojnie na jajkach.
85 Views
85
Gawi
Szkwał był z dostawą dla Zazamki, a ten urwis mu po prostu zabrał. Tatuś nie protestował, oddał synkowi i poleciał.
Czyli to samo, co robi łódzki Włókniarz... te młode są bezczelne 😏 a Gdynek też nie protestuje, widać, że bracia 😆
Młody w budce na MPEC
74 Views
74
juz nie same:)))
93 Views
93
Uu jajca same.. ani Zazamki ani Szkwała
91 Views
91
Daszka
Właśnie Szkwał wrócił.
MPEC. Jajka bez opieki
87 Views
87
Czy ktoś zauważył kogo Zazamka pogoniła z podestu?
89 Views
89
Gawi
Odys przyleciał, chyba po nią, coś się pewnie w rewirze działo, szybko wróciła   https://youtu.be/1TWTZnKHANE?si=9L41xoI-H5VwTXwj
Gawi
To nie jest Odys to 2HEz Wołomina  od Szponka i Tori  może zabierze Odysa ze sobą  https://i.postimg.cc/d0n7V0RX/bandicam-2026-04-01-12-03-13-815.jpg
Czy to czasem nie ona była parę dni temu w Płocku?
Zgadza się  ,🤩
Byloby super 👍
..chociaż oni są też  spokrewnieni ze sobą..Odys to wnuk Bosmanów , a mloda ich  prawnuczka..
Gawi
Szkwał jak   zobaczy Odysa na podeście, to najzwyczajniej w świecie odlatuje, zostawia cały dobytek młodemu. Dopiero gdy zauważy że młody nie inkubuje to przylatuje do budki. Zazamka też tak robi
Szkwał nie ucieka przed Odysem ;)
Gawi
I jest sytuacja o której pisałam. Rodzice sobie lecą, młodego zostawiają na straży
https://youtu.be/IgAA5MhjJmg?si=ohcwXsE_zNJH5ecX
monikam54
Bo on dlatego został 🤣jest na etacie jako ochrona 🤣
powsinoga
Odys odwiedził mamusię 🙃
More