Display: All
Dużo osób weszło, obraz staje i nie będziemy wiedzieć co sie dzieje dalej
204 Views
204
tarodo
najgorzej jak obie padną od ran i wycieńczenia
oczami.ptakow
Na razie od około 10 minut to samo jest. Chyba odpoczywają, jeśli można to tak nazwać.
Czarnooka wg mnie wróciła, widać było czarna obrączkę, Falka ją zabije, wyraźnie wygrywa :(
215 Views
215
Dan21
Na końcówce była słaba.. ale na razie odleciała. Może odpuści bo widziałam, że jaj brak.
Lili
🤔😕
niza
Walka na śmierć i życie 😲
tarodo
to Czarnooka słychać po charakterystycznym ciokaniu
oczami.ptakow
Ogólnie Czarnooka w kiepskim stanie, zobacz pióra na głowie choćby, całe potargane. Falka tak nie ma.
potwornicka
Falka w lepszym stanie, kilka ciosów w pierś biednej zadala :( Czarnooka walczy już na śmierć i życie, cholera jasna, nie da się tego oglądać :(
ja wyszłam z poglądu, nie mogę patrzeć na nią :( 
Tak mi jej potwornie żal
😭
😭
Też mi się tak wydaje. Mam nadzieję, że nie stanie się to w gniedzie, na naszych oczach :(
Wydaje mi się, że Czarnooka i Falka. Po wyglądzie i głosie.
174 Views
174
oczami.ptakow
Jedna ewidentnie jaśniejsza ( Falka ), druga ewidentnie ciemniejsza ( Czarnooka ).
jur
jur
To Czarnooka po głosie można rozpoznać !!!
165 Views
165
Daszka
Aż mi się gorąco zrobiło!
niza
😯
Kto to
165 Views
165
Daszka
O matko! Ciężko się się na to patrzy.
Daszka
Czy to możliwe, że Czarnooka wróciła? Czy kolejna pretendentka do gniazda? Na pewno ma obrączki.
tarodo
obie mają obrączki być może to Czarnooka wróciła
21:12 bitwa dwóch sokołów w gnieździe (Kawęczyn)
153 Views
153
Sharre80
Kawęczyn
Daszka
Ale się dzieje! Kawęczyn oczywiście!
W którym?
Falka śpi w gnieździe 
152 Views
152
dlaczego nie ma jaj?
177 Views
177
kolorowadama3
Bo zostały zabrane wczoraj wieczorem. Przewiń boksik w dół, działo się wczoraj
bo nie ma Czarnookiej i zostały zabrane
Wczoraj obejrzałem filmik z tym samcem-intruzem i wydawał mi się nieco znajomy. Zauważyłem, że jest trochę podobny do Ejbera.
https://zapodaj.net/plik-xZwgmwvX4O
https://m.youtube.com/watch?v=mU54K9Il5Vk
http://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/warszawa/30978-sokol-wedrowny-pgnig-termika-kaweczyn-warszawa-2026?start=35
164 Views
164
Ciepłosław na zmianie 😀
150 Views
150
Falka dołkowała w budce
157 Views
157
Kawęczyn , chyba Falka przygotowuje sobie obiad na kracie , pewna nie jestem bo tak ciemno że średnio widać
179 Views
179
PKiN "nudne to wysiadywanie, pobawię się kamykami trochę"
201 Views
201
Falka budkę sprawdzała
201 Views
201
Falka na inspekcji
204 Views
204
Lili
😍
AnaOxy72
Falko Faleczko nasza. Niech się zadzieje dobro i spokój. Trzymamy kciuki !!!!! Pozdrawiamy Stolicę!
More