Display: All
76 Views
76
Lili
🤔
Dzień dobry! W Gdyni zmiana, witamy Sarę na jajeczkach 🥰
90 Views
90
tak patrzę na "Redę i chyba już niedługo..... :)
83 Views
83
Jaki macie czas na kam zew w Gdyni, u mnie godz 4 z minutami  na 2 przeglądarkach
72 Views
72
Gawi
Kiedy nie było cofajki, szło kilka sekund i stopowało, nawet kręciołka nie było
58basik
Po najechaniu myszą na podgląd masz taki żółty pasek u dołu? Pociągnij go na maksa w prawą stronę
AnaOxy72
u mnie zewnętrzna kamerka cały czas mieli :)
Gawi
jak odświeżysz kilka razy to zaskoczy obraz
Wczoraj przejeżdżaliśmy pociągiem retro po widocznych torach. Pozdrowiliśmy Sarę i Stera a jakże ;)
78 Views
78
Lizka
Przedwczoraj siedziałam właśnie w Warsie ;) A filmiki chyba też się nagrały, ale na razie nie sprawdzę :)
Lili
🙂🙃😉
Lizka
😮
Lizka
To retropociąg powracający już z Gdyni Oksywia :) Śledziłam wczoraj głodnym wzrokiem jego przejazd w obie strony. Też bym chętnie pojechała ponownie tą trasą, ale akurat wypadła mi w tym czasie impreza rodzinna :( Jechałam na Oksywie półtora roku temu. Świetna trasa! I jak blisko gdyńskiego komina! W piątek za to przejechałam się retropociągiem z Pruszcza Gdańskiego do Portu Północnego :)
AnaOxy72
jeeeejciu jak ja Ci dziękiję za tą fotkę! Tak samo powsinodze za filmik!!!! jesteście cuuudowne! Mam nadzieję, że następnym razem ,,,zajmiemy cały przedział!!! Czekamy na Was!!! Damy znać jak coś ;)taki.....mini zlot w pociągu :D Tam nawet Wars jest więc.... :D
powsinoga
Bardzo chętnie się piszemy z Misiem 😁
W Tczewie zmiana
73 Views
73
Dzień dobry ze Sterem na jajeczkach 🥰
82 Views
82
87 Views
87
Sarę odwiedził dzisiaj młody sokół. z mojego odczytu wynika, że to Kociewiak 4 KT  https://youtu.be/yiAzLhoRlGU
😮
74 Views
74
Czyli syn Admirała i Lusesity z poprzedniego roku 😀 dobrze go widzieć i wiedzieć, że się świetnie ma po tym, jak mu matka pióra przetrzepała i go pogoniła na początku sezonu 😆
Lili
👌🏻
Reda, Tczew, Wejherowo - mam brak transmisji. Bezpośrednio na Nadmorski24.pl też.
73 Views
73
raktoja
"zgwałciłam" problem. Działają podglądy pisząc "http//:" a nie "https//:" U mnie na Firefoksie. Na Chrome nie działa.
58basik
Na stronie Koksika też nie działa.
powsinoga
u mnie także
12:42 można podziwiać 4 Muszkieterów na jajkach: w Tczewie Admirał, w Redzie Kaszub, we Włocławku Szkwał i w Łodzi Gdynek😍
60 Views
60
Lili
👍🏻😉
...I podziwiam 🥰, bo jest naprawdę co podziwiać..🤩
😍
Dzień dobry! W Gdyni zmiana, na jajkach zasiadła Sara 🥰
48 Views
48
Dzień dobry ze Sterem na jajeczkach 🥰
67 Views
67
Ster nie chce zejść z jajek
73 Views
73
77 Views
77
More