Zazamka od kilku minut patrzy w kamerę i ani drgnie. Gdyby nie wiercące się pisklaki to bym powiedziała, że kamera się zacięła 😀 Została zahipnotyzowana czy próbuje nas zahipnotyzować 🤔
..pamiętam, ze lubelski Perlik też długo siedział przy rodzicach 😚nadeszła wiosna i Łupek go pogonił..w marcu ktoś go jeszcze widział , ale żeby w kwietniu ??? No ,ale jak mają " jak u babci na pączkach " to trzymają się domu 😁
Musi gnojka pogonić bo to się źle skończy, za rok będzie konkurentem do gniazda, teraz też Szkwał zdrowy jest potrzebny Zazamce i maluchom a jak wiemy, każde polowanie osłabia a i może nieść ryzyko kontuzji.
No i powinni przedzwonić do braciszka i dowiedzieć się, jak to się robi, bo tczewska para odcięła gnojka wzorcowo. A radzi sobie, nie padł z głodu bez mamusi😁.
obok Zazamki połówka skorupki, więc pierwsze pisklę już się wykluło, podczas obrotu samicy widziałam kolejne jajko praktycznie przepołowione, więc można powiedzieć, że kluje się kolejny maluch