Display: All
Ciepłosław na dyżurze...🥰
70 Views
70
Widzicie podgląd PKiN? Bo ja tylko kolorowe pasy
102 Views
102
Jabo
Dziękuję, nic nie widzę...
Ja już wczoraj wieczorem nie miałam obrazu ☹️
Lili
Nie ma obrazu 😗
Fryckowa2008
U mnie też paski
Kanela
U mnie to samo
..u mnie też
Skierek wpadł do budki, Astra pokazała mu jajka, ale nie wyszła. Skierek po chwili wyszedł i odleciał, Astra dalej zasiadła.
96 Views
96
Falka na podeście
105 Views
105
Siekierki, nikogo nie ma
108 Views
108
Lili
🙂
tarodo
przed chwilą Skierek przyniósł do budki śniadanie dla Astry, zabrała i wyszła a on przymierzał się do jajek położył się na moment i jednak odpuścił
Daszka
No nie mogę! Zaczynam się zastanawiać, czy nie zrobić dealu ze stolicą😉. Bo mamy w Łodzi takiego świetnego samca z Czech, naprawdę dobry samiec, taki.... zabawny. Chętnie wymienimy na Skierka. Warszawo, co ty na to?😁
już mieliście podróbę Skierka w 2024, 2 rzuty jaj zmarnował biednej Czeszce
Daszka
Wiem, wiem, znałam gościa, bardzo szkoda mi było samiczki wtedy. 2 próby w sezonie i nic. Ec4 coś do samców nie ma szczęścia.
o ten, w dodatku jeszcze reintrodukowany, patrząc na obrączki https://www.youtube.com/watch?v=nOYAkNBkYco
Kanela
Całkiem jak Skierek, nawet z wyglądu podobny.
Daszka
Taaaaa. Rocznik 2018 z reintrodukcji z Włocławka. Jest opcja, że "skierkuje" gdzieś dalej, poza kamerami. Ale z tego co pamiętam, to te jajka w ogóle nie były zalężone. Skierek przynajmniej strzelać umie😉.
tarodo
😂
6:49 Kawęczyn zalężanie na kracie
96 Views
96
Brak transmisji z PKiN
90 Views
90
Skierek z łupem na kracie czeka na odbiór
89 Views
89
elik
Astra chyba uważa, że powinna dostać śniadanie do "łóżka "
elik
Skierek odleciał z łupem
Falka w gnieździe
97 Views
97
OlgaS
O godz 3 rano też była. Spała na kracie.
jur
jur
Apasz i Falka stoją naprzeciw siebie jak zawodnicy sumo  😅
112 Views
112
Wieczorna randka w Kawęczynie, ona w budce,  on w progu. Ona cioka, on jak zamurowany.
96 Views
96
Możemy się złościć na Skierka czy podśmiewać, czasem martwić ale jako karmiciel Astry sprawdza się na piątkę. Są przerwy w inkubacji ale nie takie długie i może zobaczymy waciki za trzy , cztery dni.
102 Views
102
niza
Padłam dzisiaj na kolana. To jest wiekopomna chwila, Skierek na jajkach. Już mnie chyba nic nie zdziwi. Muszą być w tym roku małe, jak nic!
..a jaka radość na boksiku i poruszenie wśród  FF 🤩
niza
Kysza, bo to jest data do zapisania w kalendarzu. Ja sobie z forum aż "ukradłam" zdjęcia i zapisałam na komputerze. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku 😁
Oliwia
Żeby tym zrywem nie wyczerpał limitu cudów dla Siekierek
Oliwia , cuda dopiero przed nami 😍
niza
Oliwia, oby nieee 😅
tarodo
może już w zeszłym roku zaczął karmić Astre tylko nie tak na wizji i udało jej się mieć chociaż jednego Cudnego może w tym roku będzie chociaż parka
niza
Na pewno tak było, już kiedyś to właśnie pisałam. Musiał ją dokarmiać, jednak czas poświęcony na polowanie to byłoby zbyt długo dla jajek, a gdzie jeszcze konsumpcja. Skierek z roku na rok nam "dorasta" 😄
Skierek siedzi!!!!
107 Views
107
Lili
🙃
niza
Nie wierzę!!! Opadła mi szczęka i nie mogłam zamknąć 😲😲😲 Na starość się w końcu nauczył, o rany, no nie mogę
Iwona65
A ja nie mogłam znaleźć szczęki po rozdziawiwniu japy
niza
😁
Kanela
Wrzucę zaraz na forum post, ale muszę dojść do siebie po tym co zobaczyłam, on normalnie zasypiał na jajkach, może jeszcze mu się spodoba 😂
tarodo
jeszcze przed nim opieka i karmienie wacika może też nas zaskoczy
Kanela
Włączyłam Siekierki o 18.33 i zobaczyłam Skierka na jajkach, zszedł o 18.47. I tym razem naprawdę siedział i nie było to przypadkiem na kilka sekund :D
Amika
Ja trafiłam już na końcówkę, po Twoim wpisie
tarodo
może wzrok mu się na tyle pogorszył że nie widzi jajek więc sobie usiadł 🤣
elik
klękajcie narody 😮
Kanela
Teraz wstał i usiadł tak nieporadnie że jaja poza nim, ale wcześniej siedział tak że chyba grzał i nawet zasypiał
Widziałam.......😊wszyscy wiemy od dawna , że sokoły po kryjomu czytają nasz boksik 😉napisałam dzisiaj , że pewnie w najbliższym 5 - leciu nauczy się Skierek zasiadać,  to postanowił udowodnić ,że  od dawna to potrafi , tylko ...
hemoroidy 🤣(  co rozgryzła Daszka )
Lili
😉
niza
😆
Amika
😄
aalina
Jeszcze ze dwa lata i się ogarnie. Będzie wzorowy tatuś.
kam4 na pkin systematycznie przesuwa się na dołek ;pp wykorzystując chwilę nie uwagi wysiadującej pary aby ich nie płoszyć ;p
140 Views
140
Falka, nie chce wywierać presji, ale koszmarnie popsułaś nam statystyke pisklaków z Termiki w tym roku, mogłabyś znieść jakieś jajka?
128 Views
128
jur
jur
Przecież ona jeszcze zniesie 😁
ciekawe czy i tu znów jej ktoś nie wykurzy, znając ją to można się tego spodziewać
..chyba jeszcze nic straconego, szansa jest 🤔
More