Display: All
Ojciec roku próbował usiąść w dołku, ale pisklaki bardzo mu w tym przeszkadzały, Astra uratowała go od tej trudnej sytuacji
98 Views
98
...no , wschodząca gwiazda , jeszcze w pełni nie jest doskonała 😀
śniadanie u Astry
94 Views
94
elik
muszę przyznać, że Astra (mimo małego doświadczenia) bardzo ładnie karmi
Skierek z ułówką
86 Views
86
Siekierki, kam 3, Skierek na lampie pióruje zdobycz (?)
80 Views
80
Kanela
Jest dobrze. ❤️
elik
już na kracie przed budką zaprasza do odbioru
O 5 przeleciał Skierek i zmienił Astrę jednak siadanie mu nie wyszło po paru minutach wróciła Astra ze śniadaniem i karmi młode
86 Views
86
Lili
👌🏻
tarodo
tak jest bardzo delikatny w stosunku do maluchów czasami wydaje mi się że on czeka aż one zbiją się w małą kulkę bo sam nie chce ich przesuwać żeby nie zrobić im krzywdy
Kanela
Obejrzałam na FB ten filmik z zasiadania Skierka i myślę, że jest naprawdę nieźle. Stara się, próbuje, jest też delikatny, widać, że się przymierza z wszystkich stron jak to zrobić żeby nie zgnieść tych dzieci. Jemu też będzie coraz trudniej ogarnąć tę wiercącą się ekipę i do tego jeszcze jajko, które widać cały czas ogląda i zauważa. Teraz czasem nawet Astra musi się nagimnastykować żeby wygodnie i dobrze na nich zasiąść, a jest doświadczona i przede wszystkim większa. 
Najważniejsze, że nie zwiał tylko siedział aż do powrotu Astry, widać że się poczuwa 😊
Astra karmi, niestety nie widziałam czy sama po coś poszła czy Skierek przyniosl
77 Views
77
tarodo
Sama poszła ale chyba do spiżarni bo nie było jej tylko parę minut
Kanela
Właśnie widziałam Twój wpis :) Ale musiała mieć coś sporego, a nie jakiegoś suchara, bo skończyła to jeszcze wyniosła resztki. Może Skierek jej coś zostawił w spiżarni.
tarodo
tak mi się właśnie wydaje że coś ze spiżarni przyniosła bo nie było jej tylko kilka minut https://zapodaj.net/plik-cyroNAaBPQ
o 4:45 chyba Falka w progu
72 Views
72
To prawdziwy powód przemiany Skierka. Wybierałam się na sokolenie do Siekierek i on się o tym dowiedział 
https://zapodaj.net/plik-y4Az9NOJTN
110 Views
110
Lili
😉
niza
😆
a może przypadkiem zjadł balbinę, która dostała środek na wiadomo co 🤣🤣🤣
Fryckowa2008
😂
Daszka
🤣 A kiedy wybierzesz się na sokolenie pod EC4 w takim razie😁? I o EC3 mogłabyś przy okazji zahaczyć i Włókniarza do Słupska zgarnąć w sumie.
Iwona65
Jeszcze mam dwa inne gniazda, żeby zrobić w nich porządek. W dwóch czary już zadziałały, Skierkowi się upiekło. A te dwa są na liście rezerwowej
działasz jak magda gessler!
😂
tarodo
😅
Chyba to Falka,  kam.3. na progu gniazda ,  stoi tyłem  ...coś  panienka blisko gniazda się trzyma  , dziś już mamiła i to porządnie ..coś wyciśnie  niebawem  ( mam nadzieję)😀 może dzis , może jutro ..😉
125 Views
125
Odleciała 🤣
jest Skierek na kracie ale tylko ogon mu widać
116 Views
116
Wszyscy się zastanawiamy co jest przyczyną takiej zmiany Skierka. To tak z przymrużeniem oka i dla rozluźnienia 😉
Skierek miał gdzieś sobie rodzinę a Astra była jego odskocznią. Z niewiadomych przyczyn w tym roku został bez rodziny co przyczyniło się do tego że Astra zaczęła odgrywać w jego życiu rolę pierwszoplanową i wraz z maluchami została teraz jego rodziną. 
Tak na poważnie to tak jego przemiana jest wspaniała i życzę mu jeszcze długich lat życia aby mógł jeszcze wiele razy cieszyć się z ojcostwa. 
127 Views
127
Inspe
On się po prostu starzeje
Kto teraz śpi na maluchach? Bo musiałam się wyłączyć i nie jestem na bieżąco.
118 Views
118
tarodo
18:38 jest Astra, w zeszłym roku nie było potrzeby pytać bo było wiadomo
Dan21
Co fakt to fakt 🫡
😂
129 Views
129
Już dziś postuluję o Skierka na jajkach albo z pisklakami w kolejnym kalendarzu na 2027 rok! 😅 Ja wiem, wiem, na starość dopiero się obudził, tyle lat był obibokiem ale tak czy inaczej to jest wydarzenie dekady! Astrze też oczywiście ten zaszczyt przysługuje. To jest wiekopomna chwila na Siekierkach. W tamtym roku był cud, w tym roku potrójny, a może i będzie poczwórny. Cudem jest też nawrócenie się Skierka. Ja jestem cały czas w szoku i wyjść z niego nie mogę. Dziś to oblewam, jak nic 😅
130 Views
130
😆 to i ja Niza nie będę gorsza i też sobie toast wzniosę  , za zdrowie maluchów.🥳💥 a co...
niza
Trzymajcie swoje zdjęcia ze Skierkiem, jak będzie czas wysyłania zdjęć do kalendarza to proszę nie zapomnijcie o tym!
Kanela
Dokładnie o tym samym pomyślałam, że ten obrazek Skierka z pisklakami zasługuje na znalezienie się w kalendarzu 😄
Właśnie trwa karmienie ❤️ wspanialy widok ❤️
tarodo
Tu tak pięknie siedzi https://zapodaj.net/plik-EeeUku8kof
Skierek z posiłkiem co prawda nie zbyt dużym ale zawsze cos
109 Views
109
Kanela
Jakiś malutki, dla maluchów na razie wystarczy, ale Astra nie poje
buber
Pół nietoperza, zawsze coś.
More