Display: All
Skierek wpadł do budki „na pusto”, ale Astra zmiany nie dała.
108 Views
108
tarodo
on chyba z wrażenia dzisiaj zaspał i Astra była go obudzić bo po tym jak chwilę jej nie było zaraz się pojawił
Na forum Nowego Dworu Mazowieckiego jest wrzucony cudny filmik od wifi. Zaczynam podejrzewać, że panowie z Warszawy i okolic na jakimś szkoleniu z wiedzy o życiu w rodzinie zimą byli 😁
Własciwa akcja od 1 min. A poźniej mniej więcej od połowy.
https://youtu.be/DdJ1Cz92D6o?is=--p92vADLbaL3rVx
126 Views
126
Daszka
O wow!🥰🫠
Bożka
Jejku, coś pięknego 
Jakie to piękne
Astra karmi
125 Views
125
Kanela
Wszystkie cztery z głowami do góry
Oliwia
Ale jak ładnie, stabilnie, bez przepychanek, widać że z dobrego domu
Siekierki, małe same
112 Views
112
Kanela
Astra na obrzeżu, zeszła z jajek o 6.01
elik
Skierek przestał się bawić w tatusia ?
Może wyznaje zasadę „co za dużo to nie zdrowo” 😁
tarodo
Astra na balustradzie pewnie czeka na dostawe
5:12 Kawęczyn zalężenie
https://zapodaj.net/plik-fVL2ZX9O2C
96 Views
96
Wracam z forum, Siekierki zostawiłam sobie na deser, a tam..... No nie wierzyłam, wracałam, jeszcze raz czytałam-  podobno 4 jajka się wykluły?
105 Views
105
Daszka
Aaaaa... chodzi o to, że nie ma wzmianki o tym wydarzeniu? Też szukałam. No nie ma. Ale na pewno ktoś, kto był świadkiem tej chwili i udokumentował to wydarzenie sezonu, już redaguje właściwy post, prawda? Prawda?😀
Iwona65
👍
Niech ktoś się wsłucha i mi powie, czy w Konstancinie jajka śpiewają 😀 mam wrażenie, że tak, ale mogę mieć też zwidy od nadmiaru wsłuchiwania się na każdym podglądzie 😂
92 Views
92
Iwona65
Z minutę słuchałam zanim kręcioł się włączył. I nic. Może też śpią
Może mi się wydaje, nie było to głośne, żebym była pewna. Albo sobie zasnęły faktycznie 😀
W jakich dniach oczekujemy klucia na Pałacu? Jestem ciekawa czy tu też wszystko pójdzie hurtem jak w fabryce - dziwny jest ten sezon
119 Views
119
tarodo
tak około 28 powinno się zacząć
No i mamy komplet
115 Views
115
tarodo
niza
O mamuniu, nie wierzę 😃
Siekierki, jest czwarty!
100 Views
100
Daszka
Tego to chyba nikt nie obstawiał😍! Astra sięgnęła gwiazd🥰.
Astro , jesteś wielka,  dziękujemy !!! 😍 również za lekcję życia: czasami rzeczy z pozoru niemożliwe,  stają się  możliwe..
Chyba idzie czwarty na Siekierkach, wydaje mi się, że jak Astra się podniosła to było widać było dwie dziurki w jajku
118 Views
118
Jest czwarty 😊
Kanela
Kanela
Edytowałam wpis na „chyba”, bo teraz zwątpiłam czy to nie były jednak kawałki starej skorupki przyklejone do jaja
tarodo
tarodo
to zdjęcie jest z 12:49 i tak z jednej strony jest przyklejona skorupka ale z drugiej widać jakby była mała dziurka https://zapodaj.net/plik-Q0IJsvLDF2
Skierek przyniósł posiłek i Astra karmi :)
106 Views
106
czy to po posiłku Astra ma tak zakrwawiony dziób https://zapodaj.net/plik-o3FiSRu5JW
107 Views
107
Kanela
Raczej tak, miała świeżą zdobycz
tarodo
dzięki bo wcześniej ktoś pisał że Astra zaniepokojona więc się wystraszyłam że może jakiś intruz
Kanela
Maluchy teraz po karmieniu nie wyglądały lepiej 🫣😂
Siekierki karmienie (utajone)
108 Views
108
Citro
Można pooglądać maluchy, rodzice wybyli.
kolorowadama3
Nie na długo, już okryte
Astra zeszla z jajek, od powrotu wydawała sie czujna i ciągle wypatrywała czegoś za budką
103 Views
103
Kanela
I już jest z duuuza zdobyczą, może Skierek przekazał? Chociaż patrząc na rozmiar nie wiem czy by podołał, może jak jej tę godzinkę nie było to zapolowała :)
More