Na forum Nowego Dworu Mazowieckiego jest wrzucony cudny filmik od wifi. Zaczynam podejrzewać, że panowie z Warszawy i okolic na jakimś szkoleniu z wiedzy o życiu w rodzinie zimą byli 😁 Własciwa akcja od 1 min. A poźniej mniej więcej od połowy. https://youtu.be/DdJ1Cz92D6o?is=--p92vADLbaL3rVx
Aaaaa... chodzi o to, że nie ma wzmianki o tym wydarzeniu? Też szukałam. No nie ma. Ale na pewno ktoś, kto był świadkiem tej chwili i udokumentował to wydarzenie sezonu, już redaguje właściwy post, prawda? Prawda?😀
Niech ktoś się wsłucha i mi powie, czy w Konstancinie jajka śpiewają 😀 mam wrażenie, że tak, ale mogę mieć też zwidy od nadmiaru wsłuchiwania się na każdym podglądzie 😂
to zdjęcie jest z 12:49 i tak z jednej strony jest przyklejona skorupka ale z drugiej widać jakby była mała dziurka https://zapodaj.net/plik-Q0IJsvLDF2
I już jest z duuuza zdobyczą, może Skierek przekazał? Chociaż patrząc na rozmiar nie wiem czy by podołał, może jak jej tę godzinkę nie było to zapolowała :)