Display: All
W Redzie jajuszka całe jeszcze

https://zapodaj.net/plik-H9ERv0jS5G
63 Views
63
Gdynia. Ster obecny 😊
62 Views
62
Wejherowo. Pustułka na wizji, łapie promyki słońca 😊
59 Views
59
W Redzie mamcia ostro szejkuje. Szoruje jajkami po kamieniach aż miło. I wacika słychać wyraźnie. Już blisko 🥰
54 Views
54
Transmisja w Gdyni, raz ma czkawkę, raz ma kręcioła....  dno i metr mułu
59 Views
59
Iwona65
Czekamy na wymioty jeszcze
https://zapodaj.net/plik-mIsY2fQxXP
Czy w Redzie jest już jakiś malec? Tak patrzę po pozycji (skrzydła opuszczone) i bardzo głośno słyszę pisklaka.
74 Views
74
Daszka
Chyba jeszcze nie, ale już za chwilę, za momencik:). A skrzydła tak, bo cieplutko pewnie.
Kaszub odsłonił 3 całe jajka, pewnie czwarte też całe 😀 ale pisklaki mają kawał głosu, tak się czasami drą, że sama mam ochotę wirtualnie obrać je ze skorupki i wsadzić im mięcho w dzioby 😂
powsinoga
😂
Dzień dobry! Ster na jajeczkach 🥰
75 Views
75
Wejherowo. Para pustułek na wizji 🥰
91 Views
91
Wejherowo. Pustułka w progu. Wcześniej przyjęła prezent i fruuu, wówczas pan pustułka sprawdził gniazdo ( brak jajka🙄) posiedział chwil kilka i poleciał.
85 Views
85
Gdynia Ster zasiadł na jajkach
79 Views
79
Coś mi się wydaje po zachowaniu Sary i samic, które dotąd obserwowałam w okresie klucia, że niechętnie dawały zmiany na jajkach....wręcz przeganiały Panów....ale to takie moje subiektywne obserwacje
85 Views
85
Antonówka
Agra z łódzką Afrodytą mają te same terminy zniesienia jajek. U naszej już drugie pisklę w drodze, więc i Agra powinna niedługo się doczekać :) Przed chwilą zawzięcie rolowała jajka.
Jest pip, nie za wcześnie ?
https://zapodaj.net/plik-Shq38zoKKA
80 Views
80
AnaOxy72
wcale nie musi być słabsze ani za wcześnie.34 dni.....minęło...
OlaOlszowska
Od ostatniego jajka dziś jest 27 dni 😉
OlaOlszowska
Może to jest to słabsze jajko co kiedyś ktoś pisał, że Ster je przyhaczył?
Dokładnie  też o tym jajku pomyślałam
elik
czas pokaże choć dziurka wygląda na klasyczny pip
To jest ta dziura co Ster zrobił, ona tak właśnie wygląda
...no I żeby wszysko było.w porządku.
Ster z jedzonkiem dla Sary 😃
85 Views
85
powsinoga
Ale nie dała mu zmiany na jajkach 🥰
Dzień dobry! Sara na jajeczkach 🥰
66 Views
66
czy mi się wydaje, czy w Redzie coś słychać????
58 Views
58
Też mi się tak wczoraj wydawało 😀
More