Display: All
Przy pomyślnych wiatrach , Czajnik może wkrótce zostać świeżo upieczonym  tatą 😀przed nim " pępkowe ", niech zbiera siły,  bo będą mu potrzebne 😅
223 Views
223
Maluszki śpiewają czy słyszę jakieś świsty z zewnątrz? Ja teraz wędruję po podgladach i się wsłuchuję i już mi wszystko śpiewa wszędzie 😂
243 Views
243
doriska42
Wanda też się odzywa
Wanda w bloku startowym 😁
Czy rano powitamy pierwszego szponka? :)
224 Views
224
18.01 jaja same
196 Views
196
18:05 już nie :)
Wielkimi krokami zbliża się  TEN  dzień..też już nie mogę się doczekać,  żeby zobaczyć Czajniczka w roli ojca 🥰  Wanda zapewne z doświadczeniem (?) ..dadzą sobie radę..😊
228 Views
228
zgrani są oboje, a Czajniczkowi niech się wiedzie, za dużo pecha miał w zeszłym roku
Iwona65
Też czekam na młode od tej pary, wyjątkowo urodziwi oboje
W pełni się z Tobą zgadzam
8:05 Wanda wylądowała w budce z ułówką. Już myślałam, ze chciała Czajnika nakarmić 😅 pogadali, pochwaliła się zdobyczą, wypadła z budki a Czajnik został szczęśliwy na jajkach dalej
193 Views
193
Jakieś trzaski w tle słychać - jakby pręt smagał o coś metalowego. Może przez wiatr?
221 Views
221
Idę spać ale patrzę czy Wanda na swoim miejscu jest  😃
Stan wszystkich gniazd się zgadza więc noc przespana 😆
294 Views
294
Wanda grzeje dobytek 🙂
273 Views
273
Czajnik przetargał Wandzi śniadanie i..... zasiadł na jajeczkach.
274 Views
274
Dalej znowu ją poniosło, Czajnik dalej na jajkach
Wanda wreszcie wróciła.https://zapodaj.net/plik-KT7rFuTV3x
242 Views
242
Wanda wróciła do budki 3:12 i wyprosiła zaspanego Czajnika. Po chwili zasiadła na jajkach.
185 Views
185
niza
Dziwne, bardzo dziwne, gdzie ona była, że tak późno wróciła? Co mogło się stać?
Uff, gdzie te Wandzisko było?  ..już różne miałam myśli i skojarzenia....
monikam54
Ja byłam spokojna do czasu , mówię to Wanda ona jest sokolicą niezależną i ostatni nocny wypad sobie zrobiła. 
Ale jak zajrzałam koło 2 i jej nie było to już miałam inne myśli..
No niezły numer wykręciła..
monikam54
Umie podnieść ciśnienie 🫣😀
.
Zgadza się.
Czajnik dalej na jajkach. Ciotka i się rozgląda .
185 Views
185
Czajnik cały czas na jajkach. Wanda nie wróciła ☹️
Czajnik śpi z łebkiem w piórkach
22.15 nadal Czajnik, czujny, rozglądający się. Jakoś za spokojnie było w Lubline ostatnio...
196 Views
196
Jest już po 21 a na jajkach nadal Czajnik. Powinna być już na jajkach Wanda. Zaczynam się niepokoić zwłaszcza że to Lublin.
211 Views
211
monikam54
Kurcze...
Nie wygląda to dobrze.. 🙁
Oby Wanda wróciła, spóźniona, ale by wróciła. Czy limit pecha tego gniazda nie został już wyczerpany? 😩
More