Wielkimi krokami zbliża się TEN dzień..też już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć Czajniczka w roli ojca 🥰 Wanda zapewne z doświadczeniem (?) ..dadzą sobie radę..😊
8:05 Wanda wylądowała w budce z ułówką. Już myślałam, ze chciała Czajnika nakarmić 😅 pogadali, pochwaliła się zdobyczą, wypadła z budki a Czajnik został szczęśliwy na jajkach dalej
Ja byłam spokojna do czasu , mówię to Wanda ona jest sokolicą niezależną i ostatni nocny wypad sobie zrobiła. Ale jak zajrzałam koło 2 i jej nie było to już miałam inne myśli..