Display: All
Tak się cieszę że wreszcie wróciło młode życie do Lublina 🥰😍🤩
Rosnijcie zdrowo maluszki 🥰
166 Views
166
Jest nr dwa w Lublinie
161 Views
161
paulaha
i tylko patrzeć jak będzie 3ci, bo wielka dziura na trzecim jaju 😊
są dwa?
146 Views
146
w Lublinie wykluł się drugi pisklak https://zapodaj.net/plik-5TMO5S7wUN
134 Views
134
Piękny dzień, rośnij zdrowo.
114 Views
114
112 Views
112
Iwona65
Tarodo na forum jest Twój link z zapodaj do foty z maluchem. Już chyba kiedyś też tak gdzieś tam zamieszczałaś z innego gniazda. Może nie wiesz , ale te pliki tam są przechowywane przez 30 dni bodaj. Także tej foty z wyklucia 1 malucha za jakiś czas już nie zobaczymy
Czajnik z łupem na końcu poręczy
88 Views
88
elik
samica nie wzięła, poleciał
Witaj świecie
97 Views
97
🎉🎉🎉
https://zapodaj.net/plik-ZupGsJvqy8
Wyraźna dziurka jest, ale maluchowi się szczególnie nie spieszy. Wanda już drugi raz podchodziła do czegoś w kącie.
143 Views
143
Jeszcze chwila i sama je z tych jaj siłą wyciągnie 😆
142 Views
142
paulaha
dokładnie 🤣
Co ten czajnik jej dał 🤣
185 Views
185
Czajnik będzie miał przewalone o ten prezent wyleciała zła i omało nie spadła z belki
Zupełnie nie może sobie z tym poradzić
Kurde co z tym podglądem?
160 Views
160
Wieslawa42
odświeżaj , odświeżaj , mi tak wrócił
Iwona65
Moim kosztem 😄 bo mnie wywaliło
paulaha
wszystko działa - przynajmniej u mnie :)
https://zapodaj.net/plik-WYjxed9h4g
Tak wygląda sytuacja. Pipa na środkowym jajku widać.
137 Views
137
Wanda odsłoniła jajka, pisklaków jeszcze nie ma. Czajnik ze zdobyczą na podeście krzyczy. Wanda narazie nie schodzi, ani się nie odzywa.
120 Views
120
Wieslawa42
pisklaków nie widać , ale je słychać.
Czajnik zabrał jedzenie i odleciał.
Czajnik zajrzał na chwilę https://zapodaj.net/images/04007265a8bd4.jpg
106 Views
106
No długo jeszcze???🤣🤣🤣
More