Display: All
158 Views
158
Jest Czajnik ze śniadaniem. Czy Wandzia sie skusi?
131 Views
131
Tak się cieszę że wreszcie wróciło młode życie do Lublina 🥰😍🤩
Rosnijcie zdrowo maluszki 🥰
166 Views
166
Jest nr dwa w Lublinie
161 Views
161
paulaha
i tylko patrzeć jak będzie 3ci, bo wielka dziura na trzecim jaju 😊
są dwa?
146 Views
146
w Lublinie wykluł się drugi pisklak https://zapodaj.net/plik-5TMO5S7wUN
134 Views
134
Piękny dzień, rośnij zdrowo.
114 Views
114
112 Views
112
Iwona65
Tarodo na forum jest Twój link z zapodaj do foty z maluchem. Już chyba kiedyś też tak gdzieś tam zamieszczałaś z innego gniazda. Może nie wiesz , ale te pliki tam są przechowywane przez 30 dni bodaj. Także tej foty z wyklucia 1 malucha za jakiś czas już nie zobaczymy
Czajnik z łupem na końcu poręczy
88 Views
88
elik
samica nie wzięła, poleciał
Witaj świecie
97 Views
97
🎉🎉🎉
https://zapodaj.net/plik-ZupGsJvqy8
Wyraźna dziurka jest, ale maluchowi się szczególnie nie spieszy. Wanda już drugi raz podchodziła do czegoś w kącie.
143 Views
143
Jeszcze chwila i sama je z tych jaj siłą wyciągnie 😆
142 Views
142
paulaha
dokładnie 🤣
Co ten czajnik jej dał 🤣
185 Views
185
Czajnik będzie miał przewalone o ten prezent wyleciała zła i omało nie spadła z belki
Zupełnie nie może sobie z tym poradzić
Kurde co z tym podglądem?
160 Views
160
Wieslawa42
odświeżaj , odświeżaj , mi tak wrócił
Iwona65
Moim kosztem 😄 bo mnie wywaliło
paulaha
wszystko działa - przynajmniej u mnie :)
https://zapodaj.net/plik-WYjxed9h4g
Tak wygląda sytuacja. Pipa na środkowym jajku widać.
137 Views
137
More