Display: All
W Tczewie są dwa kiwaczki 😊
84 Views
84
Dzieci bardzo nie chcą  jeść, a Sara bardzo chce, żeby jadły🙂
73 Views
73
Gawi
ciekawe czy będzie nocne karmienie, w Lotosie było, Ster przynosił, Bursztynka karmiła
Citro
A jaki wielki kawał poszła odłozyć do kącika.
O! W Tczewie skorupka leży z boku, czyli już jest:)
78 Views
78
Daszka
Nawet chyba 2 są już.
muriel
😃
Jokaa
Tak, też mi się wydaje, że są już dwa 😃
Gdynia jedzenie 🤗
67 Views
67
Kaszub dostarczył obiad dla swoich pociech
Agra odebrała i teraz karmi swoje  3 waciki
63 Views
63
Kaszub czule obejmuje swoje Skarbki
67 Views
67
w Redzie 3 waciki. Ciekawe czy jeszcze z 4 sie wykluje😀
66 Views
66
Lusesita tarmosi jajkami już dłuższy czas, i o ile nie mam omamów wzrokowych, to powinien wykluć się lada moment pierwszy wacik.
63 Views
63
58 Views
58
Sara wcina skorupki przy śpiewie Maluszków
51 Views
51
w Gdyni wacik, jeszcze różowy
75 Views
75
AnaOxy72
Cudny prezent na setne urodziny nassego miasta😍🐣🐣
Gratulacje  !  również  dla pradziadków   -  Werwy i Rafika ...i ich córki Petry , która   właśnie została babcią .😍     (od Sary)
elik
W Gdyni są dwa pisklaki
muriel
Niezłe zaskoczenie 😃
Strasznie niespokojna noc pogodowo :( Tak bardzo trzymamy za Was kciuki, nasi Skrzydlaci !!!! Oby do jutra!
64 Views
64
Wejherowo. Pan i pani pustułka obecni. Oboje zgodnie cicho ,wystarczy wiatru szum
  🎶🎵 (...) czy ten pan i pani (...)
74 Views
74
Gdynia. Szybka zmiana, Ster na jajeczkach.
74 Views
74
Gdynia.  na kam nr 3  wiatr szaleje ,oby tylko  ,ścianka' nie odleciała 🥺
71 Views
71
AnaOxy72
Zawiadomiłam kogo trzeba. Tyle, że wejście na komin, szczególnie teraz to nie takie hop siup, ale..,,wiatr jest jeszcze bardziej niebezpieczny, szczególnie taki wiatr, Trzymam kciuki za powodzenie akcji
Wieslawa42
oj kiepsko to widze.
IzaEs
Tak teraz widziałam jak ta scianka z dzwiczkami odchodzi uuuuuu 🫣 trzeba tego pilnować i wrazie czego alarmować admina
IzaEs
Wszędzie tak pizga dzisiaj 🫣
More