Ma ktoś zdjęcie, lub film ze zniesienia drugiego jajka Falki , to bardzo prosze wstawcie na forum. Mam prośbę wstawiajcie do tematów na forum ,to jest najważniejsze.
Edit. Widzę, że na forum FF Dorcia informowała już, że mały się kluje, ale akurat przełączyłam na Żerań, gdy Nela wstała i zaprezentowała drugie dziecko, wiec trudno się powstrzymać :) https://zapodaj.net/plik-ykecqQpWfM