Display: All
Dzieci się Wandzie porozłaziły, próbuje je ogarnąć...
158 Views
158
a ta Wanda...., uparła się robić za panienkę z okienka, a teraz ledwie zipie z gorąca a mogłaby wycofać się trochę pod ścianę i miałaby tam cień
195 Views
195
Karmienie 😁
177 Views
177
Młode lubelaki jedzą ..Wanda karmi.....szybkość i energia ..niezła z niej zawodniczka .😉
186 Views
186
.
wcześniej , to był taki trochę,   słoń w składzie porcelany ..ale się wyrabia ..😄 nooo , Wrocia❤️  by dość wysoką notę dała,  za  to karmienie ..
Wanda karmi
171 Views
171
Wanda karmi maluchy ustawiły się pod ścianą .
160 Views
160
Czajnik karmi!!!!
158 Views
158
Tasak, a jakie tycie kęski, jaki delikatny chociaż jak na razie to same pióra 🧐
Pisałam to już poniżej
Wanda wyleciała ok 13.20. Za chwilę przyleciał Czajnik z łupem. Wszedł do budki , postał 15 minut patrząc się w kamerę. Trochę opiórował i chyba będzie karmił !!!!!!😮😮😮😮😮
138 Views
138
Antonówka
dobrze mu idzie karmienie :)
Nawet super. Jakby to robił codziennie
Czajnik karmi!!!!!!
Jak skończy piórować to małych nie będzie widać - taką robi kołderkę😃
Wanda chyba lubi plotki skoro się tak ustawiła 🤣😂, biedny Czajnik nie ma lekko
126 Views
126
Wanda strażnik Lublina 😀
115 Views
115
Wandzia cwaniara dzieci przy progu a ona patroluje okolicę siedząc na pisklaczkach 😂
140 Views
140
Fajnie to wygląda,  monitoring działa 🤣
Mam pytanie do Stowarzyszenia w temacie imion dla pisklaków. Już w komentarzach pojawiają się "imbryczki" i "filiżanki" (w mojej ocenie słabe i infantylne), a gdyby podejść do imion marketingowo-biznesowo i zaproponować sponsorom - lokalnym firmom p. Lubella, Perła, Bogdana, Pszczółka itp.  wybranie imion dla sokołów w zamian za wsparcie finansowe Stowarzyszenia. Takie lokowanie produktu :) Czy już może były podejmowane takie próby?
189 Views
189
Lili
🙂
Jasne rozumiem, że pewne imiona już były, ale może marketingowcy firm wykazaliby się kreatywnościa i wymyślili inne :) chodzi mi o pozyskanie środków na działalność Stowarzyszenia. A teraz reklama / lokowanie produktów jest WSZĘDZIE.... Byłam po prostu ciekawa, czy już takie działania były podejmowane. Dzięki za odpowiedzi
Iwona65
No  mieliśmy już takie cudowne imiona jak KGHM i KGHMka
Bożka
🙈
😆
Inspe
Rybaczenko,  Imię sokoła rezydenta z LUBLINA CZAJNIK jest nadane od nazwiska SOKOLNIKA , który był dobrym kolegą naszego alpinisty i obrączkarza Kunia, dlatego sokolik jest nazwany na jego cześć.
Jak dobrze pamiętam Lubella i Perła są/były. Ta pierwsza to nawet córka Wrotki i Łupka
Lubela ( jedno l ) to byla córka Czarta i Wrotki...a Łupka i Wrotki to byla Lubelka
Gawi
tu masz wykaz zwycięskich imion, jak widać różnie to przebiega,   https://peregrinus.pl/pl/konkursy/wykaz-zwycieskich-imion
Wandzia ma silne poczucie własności - ogrzewa młode razem z truchłem😆 Będzie obiad na ciepło
124 Views
124
Fryckowa2008
🫨
W sumie to nie wygląda to dobrze bo im zaraz zrobi krzywdę😲😲
Wieslawa42
dokładnie
Mam wrażenie, że Czajnika ktoś nam podmienił 😉 Z wielkiego łowcy przeistoczył się w alimenciarza - daje tylko minimum. A dzieciom jeść się chce😀
138 Views
138
Akeya
Wanda cały czas pilnuje piskląt w gnieździe i nie ma kiedy wylecieć na polowanie, ale jedzenia tu nigdy nie brakuje – Czajnik świetnie sobie radzi ze swoimi obowiązkami.
Halinkam
A skąd ma "chłop" brać motywację jak go Wanda do dzieci prawie nie dopuszcza. Już nie mówiąc o pozwoleniu na karmienie...
Wieslawa42
Nic z tego patrzcie 13.28 kam zewnatzr  i 13.33 wenatrz
Wieslawa42
moze nosi do spizani, bo Wandzia dość szybko z posiłkiem wraca,
Wanda dziś na opalaniu :) ładuje solarnie baterie :)
119 Views
119
Czeka chyba też na Czajnika z jedzeniem 🤔
More