Display: All
Maluchy w Tczewie się rozdzieliły. Czy one przetrwają tak noc? 😥
70 Views
70
Fryckowa2008
A Lusia nie może ich ogarnąć i raz grzeje jedną dwójkę by po chwili przejść do drugiej. Ma dylemat bo wciąż któreś piszczą.
Gdynia - wstawiłam na forum to wyjście Stera przez otwarte drzwi
74 Views
74
Ponawiam pytania o naprawę drzwiczek w Gdyni :.....czy ktoś coś? :(
69 Views
69
Gawi
Pewnie poczekasz do obrączkowania
AnaOxy72
No to trzymam kciuki, żeby Maluchom głupie pomysły do tego czasu do głowy nie powpadały :D
Efa
Efa
Właśnie Sara przejęła posiłek, a Ster wyleciał przez nowe okno. Sara po chwili odleciała głównym wejściem.
Iwona65
Zrobiło się gorąco, mają więc przewiewną altanę
AnaOxy72
teraz tak ...ale drżę o to, jak Maluchy zaczną w gnieździe rozrabiać🙄
Iwona65
W 2020 albo 2021 było tak samo w Toruniu z bocznymi drzwiami. Mają swój instynkt i będą unikać tej przepaści. Jak w gniazdach leśnych
Jest ok z małym spał nieruchomo już się podniósł
60 Views
60
co się stało z jednym pisklakiem u Kaszuba leży nieruchomo
59 Views
59
tarodo
wszystkie się ruszają
Hm.. na czym siedzi w Gdańsku? Jak jajo stracone? 😲
61 Views
61
monikam54
Ciężko się na to patrzy 🥺
oczami.ptakow
Z przyzwyczajenia siedzą.
Gawi
Trzeba było żwirek zmienić, sztuczne podrzucić, a potem młode z Garwolina, Bursztynka jest doświadczoną samicą.
Solidne karmienie w Gdyni. Młode aż miały dość :)
72 Views
72
W Tczewie maluszki długo same....
82 Views
82
buber
Lusesita z posiłkiem. Krótkie to karmienie było.
https://zapodaj.net/plik-XJ0Pe9kaMA
Słodkie gdyńskie kurczaczki 🥰 wszystkie powinny mieć imiona na "S" 😆
67 Views
67
powsinoga
😂
Czy na Forum zaistnieje temat poświęcony gdańskiemu gniazdku?
66 Views
66
Patrzę na te kamyki w Rafinerii i one sprawiają wrażenie jakby ktoś grządkę kwiatową robił, a nie podłoże dla sokoła. Czy sokół jest w ogóle w stanie zjeść jednego z tych kamoli?
69 Views
69
Lili
🤨
Yvone
Właśnie wczoraj doszlo do rozbicia jajka= kamienie są zbyt wielkie :(
Kanela
Są zbyt duże, a do tego pod samicą nie ma ich w ogóle, tam jajko leżało na deskach :(
W Redzie Waciki grzeją się w majowym słoneczku. W Gdyni pod skrzydłami Mamy śpiewają kołysanki :)
71 Views
71
U S&S już po sutym śniadaniu, tylko kam zewn nie działa
77 Views
77
W Redzie podobnie :) Cudny czas :)
77 Views
77
Uwielbiam ten czas, kiedy Waciki słodko śpią pod skrzydłami Mamy 😍Sara świetnie sprawdza się w tej roli, jak widać :) Ster cudownie dopełnia rodzicielskie obowiązki. Maluchy mają mega szczęście :)
69 Views
69
Widać że maluchy rosną bo zaczynają wysypywać się spod Sary. A to kuperek wystaje a to dzióbki.
More