Display: All
Czy to Skierek teraz dopycha małe? 😲
119 Views
119
Taaak,haha
...to on .
Kanela
Postawił na swoim 😂 A widziałaś jak przyleciał? Bo ja dopiero zobaczyłam jak już był, a godzinę temu przyniósł jedzenie i Astra przejęła. Ciekawe czy wyjął ze spiżarki i wrócił?
..poznałam go z profilu , bo biały kolor zobaczylam , a nie beżowo- karmelowy  😊
Kanela
Ja też, do tego trochę inny styl ciokania, ale zawsze jednak wolę się upewnić tutaj 😄
Nie , nie widziałam.. weszłam po Twoim wpisie i od razu pomyślałam,  że doczekałaś  się w  końcu , zobaczyć go w akcji na żywo  😍
Kanela
Tak, wrzucę później nagranie na forum, chociaż cały czas tyłem i nie widać za dużo 😄
Żyraniątka same
107 Views
107
Oliwia
Ale Nelciątka czy Ciepłosławiontka?
😆
Jakiś czas temu czytałem na sokołopedii temat dotyczący kolorów nóg u piskląt. Pojawiła się tam informacja, że niebieskie nogi wskazują na hybrydę z innym gatunkiem sokoła. Na Siekierkach część lęgu ma standardowe, bladożółte nogi, a część niebieskie, czyżbyśmy mieli tu doczynienia właśnie z takimi hybrydami? 
https://zapodaj.net/plik-gSV83ip26f
108 Views
108
jur
jur
Z tymi kolorami to różnie bywa. Niekoniecznie od razu hybryda. Dorosłe mają żółte.
Skierek z jedzonkiem, tylko wkoczyl do budki i zaraz Astra sie pojawiła, przejeła i karmi
101 Views
101
Biedny nawet nie może się wykazać🤣
Nela karmi.
94 Views
94
Byłem wczoraj pod katedrą. sokołów nie widziałem, ale były świeże blojdy.
106 Views
106
Iwona65
Bo jedno grzeje, a drugie poluje 😉
oczami.ptakow
Fajnie by było gdyby tak było.
Iwona65
Czekaj na młode
oczami.ptakow
jak młode? Budki nie ma to i młodych nie ma.
Iwona65
Nie musi być budka, może sobie coś wykombinowały
pałac, karmienie
114 Views
114
Na środę około 12:00 serdecznie zapraszam przed kamery na obrączkowanie Astrzątek
112 Views
112
..... super NIESPODZIANKA 🥰
Oliwia
Nie wiem tylko, co ze Skierciątkami zrobimy w czasie obrączkowania Astrzątek
Skierciątka są już na tyle duże,  że po obrączkowaniu ,  śmiało mogą zostać  Astrzątkami 🥰
Oliwia
Można je nazwać wszystkie zbiorowo Siekierciątkami :-)
..no to osiągnęłyśmy kompromis 😘 Siekierciątka   -  no super 🤩
Fryckowa2008
A może Skierkastrzątka 😉
😆
😀
tarodo
😂
Nela karmi, dużo towaru przyniosła
95 Views
95
Na Kawęczynie 6-te jajo to chyba w kwietniu zniesione ;)
87 Views
87
Skierek już się brał za karmienie, ale Astra go stanowczo zmienila 😅
87 Views
87
Oliwia
Ależ ona go ogranicza w byciu fantastycznym ojcem. Pewnie wcześniej też ona go nagabywała, żeby nie wysiadywał, bo ona woli sama
Siekierki karmienie
100 Views
100
Skierek i Astra razem pilnują okolicy z balustrady. Nie jest to częsty widok :)
https://zapodaj.net/plik-upDRbKL1FN
127 Views
127
Skierek ze śniadaniem, a Astra ponownie - sekundę po nim pojawiła się na kracie, teraz karmi. Naprawdę dobrze się patrzy na ich współpracę.
116 Views
116
Dzielę się jeszcze kadrem z dzisiaj. I jak, podobny do tatusia? ;) 
https://zapodaj.net/plik-tLiOh9Aygd
129 Views
129
podobny, ciekawe czy odziedziczy też resztę oryginalnych ustawień fabrycznych Skierka 🤣
😆
Kanela
Ja tam wierzę, że pójdą wspaniałe geny mamy Skierka 🤭
Fryckowa2008
Wypisz, wymaluj. Ten sam poważny wyraz dzioba😉
More