Szkwałom w tym sezonie należy się Dyplom uznania ,za wzorowe karmienie 4 kluch 🤗w ubiegłym roku byłam zła na Zazamkę -(słabe karmienie Odysa) ,ale się postarała w bieżącym lęgu i jest lepiej jak dobrze.. tak trzymać 👍 Ps. Jest więcej takich par , ale to spontan ..i akurat teraz, skupiłam się właśnie na nich ...
,,sam zjem,, innym nie dam😋