Display: All
Szkwałom w tym sezonie należy się Dyplom uznania ,za wzorowe  karmienie 4 kluch 🤗w ubiegłym roku byłam zła na Zazamkę -(słabe karmienie  Odysa) ,ale się  postarała w bieżącym lęgu i jest lepiej jak dobrze.. tak trzymać  👍 Ps. Jest więcej takich par , ale to spontan ..i akurat  teraz,  skupiłam się  właśnie na nich ...
96 Views
96
Marlena72
Odys odbił sobie te słabe karmienie w tym sezonie, co skubnął,,staremu,, to było jego , więc się wyrównało 😂
,,sam zjem,, innym nie dam😋
Zazamka serwuje drugie śniadanie 😀
82 Views
82
MPEC.Śniadanie w promykach 🌞
73 Views
73
Pierwsze karmienie po obrączkowaniu, głodomorki w natarciu 😂
95 Views
95
Marlena72
Ile matka masz tyle zjemy, bo my dużo i więcej teraz chcemy
Zazamka na podeście, dziewczyny drą dzioby 😄
91 Views
91
tak myślałam że zaraz obrączkowanie :d które gniazdo następne?
118 Views
118
Jutro ma być obrączkowanie ponoć w Siekierkach ok.12.00
super dziękuje za info :d
Konkurs ruszył 😊
119 Views
119
Wydaje mi się jeśli dobrze widziałam że 4 samiczki 🙂
116 Views
116
4KY samiczka
133 Views
133
AnaOxy72
ale będzie wesoło, jak podrosną i o gniazda zaczną się lać :D
😮
niza
Pisałyśmy chyba w tym samym momencie o płci 😁
tarodo
urodzaj na dziewczyny
GoszaKr
dobrze widzę że wszystkie to samiczki?
same dziewuchy :)
tarodo
5KY też samiczka
3KY samiczka🥰
118 Views
118
tarodo
4KY też samiczka
Obrączkowanie we Włocławku
116 Views
116
niza
6 KY samica
niza
5 KY samica
niza
4 KY samica
niza
3 KY samica
MPEC - Odys był dziś na kracie w trakcie karmienia przez Zazamkę
105 Views
105
Gratka z pisklętami.
105 Views
105
Zazamka karmi swoje wielkoptaki 😂
102 Views
102
Na MPEC'u pierwszy ciekawski na progu gniazda 😍
111 Views
111
More