Display: All
Karmienie w Konstancinie. Dwa piszczą, jeden śpi.
122 Views
122
Konstancin jest zdublowany w "gniazda WebCam" i "inne gniazda w Polsce".
117 Views
117
tarodo
więc ktoś z moderatorów powinien to teraz ogarnąć i zamknąć jeden z tematów
Czy ktos widzial Cieploslawaa ,od 16 kwietnia.
113 Views
113
Daszka
Przecież są wpisy na forum. Ostatni z 29 kwietnia.
Oliwia
28 kwietnia ostatnie wspólne zdjęcie
Niestety nie trafiłam na niego na podglądzie
Astra pojawiła się z jedzeniem na kracie, popatrzyła na budkę i odleciała
122 Views
122
Jest może gdzieś dostępne nagranie jak podrzucają małe z Kawęczyna do Konstancji?
112 Views
112
tarodo
wrzuciłam pierwsze minuty tyle udało mi się złapać bo oczywiście ciągle kółko się kreciło
elik
gdyby była wcześniej informacja, zapewne byłby i film, wielka szkoda, że takie wydarzenia odbywają się bez nagłośnienia ☹
KamilJo
Całkowicie się z Tobą zgadzam, również z miłą chęcią wszyscy obejrzelibyśmy jak maluchy reagują na nową mamę😞
Siekierki: 3 chłopy, jedna babeczka, obrączki NZ od 1 do 4 :)
133 Views
133
Jeju, normalnie cieszę się, jakby to były moje własne 😂
Brawo Skierek !!! Chłopców nam potrzeba 😀
W Konstancinie karmienie
135 Views
135
Nakarmiła po korek i otuliła. Mama Konstancja świetnie się spisuje w rodzinie wielodzietnej 😀
Wszystkie jedzą i drą się zdrowo.
Astra lub Skierek na poręczy już ponad 10 minut siedzi
139 Views
139
Nadal tam siedzi 😀
Ktoś nagrywal obrączkowanie? ( na Siekierkach) ?
145 Views
145
Pan zabierał jednego za winkiel i tyle. nie było co nagrywać ;)
Oby tylko Skierek po tej akcji nie powrócił do ''ustawień fabrycznych'' 🤣
😆
172 Views
172
jur
jur
Skierek to właśnie wrócił do ustawień fabrycznych.
Astra da radę bez tego lebiegi, będzie śmiesznie 🤣
IzaEs
dobre 🤣
Wiadomo gdzie i kiedy następne obrączkowanie ?
175 Views
175
Iwona65
Jeszcze jedno trwa
Halinkam
Tak wiem i oglądałam ale wczoraj właśnie na forum przeczytałam o dzisiejszym. Stąd moje pytanie o dalszy harmonogram obrazkowań.  Bo też chętnie pooglądam. 
Ps. Nie rozumiem takiej mało uprzejmej riposty na moje pytanie...
Pozdrawiam
Iwona65
Odpowiedź była rzeczowa a nie nieuprzejma . A pytanie padło w czasie kiedy jeszcze obrączkowanie trwało
gdzie?
też się z chęcią dowiem :D to że dziś jest w Warszawie dowiedziałam się z forum ;) może ktoś wie gdzie następne
jur
jur
Konstancin karmienie
163 Views
163
IzaEs
adopciaki nie są chyba głodne bo nie otwierają dziubków
Kanela
Pewnie zostały nakarmione przed podłożeniem
tarodo
tak miały pełne wola
Siekierki obrączkowanie się zaczęło, młode stoją na baczność 😅
153 Views
153
tarodo
obstawiam 3 Astrzątka i 1 Skierciątko
i do wora 😆😆😆
150 Views
150
Obrączkowanie na Siekierkach czas zacząć
140 Views
140
More