Display: All
Popołudniowa drzemka dzieciaków i Wandy
126 Views
126
Wanda na kracie czyści piórka
104 Views
104
Czajnik karmi.
104 Views
104
Wanda patroluje okolicę na podeście. Raz wcześniej w locie alarmująco się rozdzierała, może znowu intruzka.
Czajnik wpadł do budki z kolejną świeżą zdobyczą.
87 Views
87
Czajnik dostarczył jedzenie na kratę (chyba grubodzioba) i szybko się zmył. Wanda pióruje.
83 Views
83
Jadła trójca, jeden chyba przespał. Wanda tak obgryzała kość nogi nad kratą, że jej spadła 😂 ciekawe czy ktoś dostał obgryzioną ptasią łapą w głowę 😂
😆
Fryckowa2008
Łapa leży na kracie, nikt nie dostał z łapy 😉
O kurcze blade, faktycznie, wydawało mi się, że spadła, muszę jednak zakładać okulary do oglądania 😂
I karmienie
Wrócił podgląd
111 Views
111
A jest szansa że przed poniedziałkiem to naprawia czy raczej nie ?
126 Views
126
Między 12.30 a 14.20 sprawdziłyśmy z Ati, co się dzieje na Wrotkowie - jest spokojnie, rezydenci obecni, to siedzą na balkonach, to latają (pojedynczo lub razem), Wanda odwiedziła maluchy, siedziała potem na poręczy 😊https://zapodaj.net/plik-w2C9scssNk
131 Views
131
Wszystkie podglądy PGE padły 😔
127 Views
127
Fryckowa2008
🥹
Wieslawa42
no 😟😟
Czemu brak obrazu? Wielki Brat zdemaskowany i się obraził?
115 Views
115
Gawi
całe PGE leży i kwiczy
❤️. Pamięć  jest droższa od slów.... 🖤 pamiętamy Wrociu, to już rok bez Ciebie. ❤️
120 Views
120
Od trzech dni Wrotka mi z głowy nie wychodzi. Minął ciężki i długi rok  bez Wrotki. Dzisiaj szczególnie jest ciężko...Kochana Wrociu😪💔
niza
Dzisiaj myślami od rana przy Wrotce. Ten rok z jednej strony tak szybko minął, tyle się wydarzyło. Z drugiej strony jakby to wszystko było wczoraj. Nigdy Wrociu o Tobie nie zapomnę, oglądam sokoły dzięki Tobie.
IzaEs
Wrociu 💔
Bożka
Tak Kysza, dziś moje myśli lecą hen, wysoko, do Wroci ❤️🌈💔 Pamiętam, tęsknię! https://zapodaj.net/plik-kUrltMJat3
...nieodżałowana  , niezapomniana i niepowtarzalna moja.ulubienica .. 💔 najlepsza z najlepszych -  sokola  mama  💕
Lila
Lataj wysoko po bezkresnym błękicie 💔
Gdzie są małe?
131 Views
131
mają dość udziału w programie "Big Brother" :D
Dziękuję, bo juz sie przestraszyłam
A pod kamerą, nie obejmuje ich
Dziękuję, bo juz sie przestraszylam
Wanda na poęczy , Czajnik w budce z żarełkiem, dzieciaki najedzone - Wandzia chwilę wcześniej dała- od Czajnika nie bardzo chcą, więc sam konsumuje.
110 Views
110
U Wandy posiłek
182 Views
182
Młode same w budce 🤔😬
138 Views
138
More