Między 12.30 a 14.20 sprawdziłyśmy z Ati, co się dzieje na Wrotkowie - jest spokojnie, rezydenci obecni, to siedzą na balkonach, to latają (pojedynczo lub razem), Wanda odwiedziła maluchy, siedziała potem na poręczy
😊.
https://zapodaj.net/plik-w2C9scssNk