Display: All
Jeśli dobrze wypatrzyłam, mamy w Redzie na pewno samiczkę 7NR i chyba trzy samczyki 8 ,9, 0 NR.
80 Views
80
58basik
NR 0 Samica, NR 7 Samica,  NR 8 Samiec, NR 9 Samiec. https://zapodaj.net/images/b2b956b8a098b.jpg
Młode w obrączkach :D Dzieki P
78 Views
78
I bedzie biżuteria w Redzie
73 Views
73
W Redzie posiłek. W sam raz przed obrączkowaniem.
68 Views
68
Sara dopycha Młodziaki :)
71 Views
71
Jeden młody w Redzie zjada samodzielnie
67 Views
67
Jaka piękna pogoda w Redzie. W sam raz na obrączkowanie😍🦅
63 Views
63
W Tczewie kolejne karmienia
72 Views
72
W Tczewie jeszcze jedzą , to chyba repeta
66 Views
66
Gdynia.(cam 2)Czas kolacji
61 Views
61
W Tczewie kolacja
56 Views
56
W Tczewie 2MA wciągnęła dwie łapki i ciągle jej mało
58 Views
58
jaszczembica
rośnie nam kandydatka na modelkę ;)
Śniadanie w Gdyni
52 Views
52
Agra po prysznicu
59 Views
59
Kaszub na progu
56 Views
56
More