Display: All
W Gdańsku sokół na progu
63 Views
63
W Gdyni nieśmiały monitoring na jeden dziób 😄
63 Views
63
W Gdyni jedzenie, całe Trójmiasto i okolice słyszą😆
76 Views
76
Gawi
Sara ma bardzo mocny dziób, może dlatego że młoda, ani Nila ani Zazamka nie karmią tak że nic nie zostaje.
Efa
Efa
Ludzie one jeszcze jedzą!
Efa
Efa
Ale zmyłka w kam2 nie ma jedzenia i długo nie będzie😆
Efa
Efa
Jeden poćwiczy skrzydła przed jedzeniem.
Efa
Efa
W kam3 jest
Efa
Efa
W kam2 też jedzą już
W Tczewie jedzenie, niezłą sztukę upolowała Lusesita 😂
66 Views
66
Dzień dobry! W Redzie monitoring na jeden dziób 😄
60 Views
60
karmienie w Gdyni
56 Views
56
Agra na progu, maluchy śpią
67 Views
67
Po emocjonującym dniu, w Gdyni Młodzież zasypia pod czujnym okiem Mamy🥰
67 Views
67
Sara na barierce krzyczy na zachodzące słońce😁
64 Views
64
W Gdańsku w budce pusto, czy widział ktoś sokoła tam? Bursztynka z nowym partnerem jakiś czas temu się poddali z lęgiem po stracie ostatniego jajka, ale czy wchodzą do gniazda?
55 Views
55
tarodo
jest sokół ale kto to nie wiem https://zapodaj.net/plik-kjSj58SnG2
Fryckowa2008
Przedwczoraj widziałam sokoła na progu budki, a później na barierce. To czarne zaciemnienie nie ułatwia niestety obserwacji.
kolacja w Gdyni
49 Views
49
W Tczewie jedzonko
63 Views
63
Gdynia:
Samce 1NP, 2NP i 4NP
Samica 3NP
83 Views
83
Gawi
o Dzięki
A gdzie nr obrączek i płeć,  Z tego co widzę jest  3NP, a reszta?
82 Views
82
.... i nastała ciiiisza po pierwszej podróży... nie na swoich skrzydłach, tylko w worku😁
88 Views
88
Ciekawe czy są dumne, że mają obraczki jak niektórzy ludzie gdy posiadają kartę biedronki ? 😜
More