Byłam wczoraj na szczycie Varso, przez tamtejsze lunety okularowe patrzyłam w stronę iglicy i naszej sokolej budki, myślałam, że bliżej będzie widać https://zapodaj.net/plik-dJ5fedzWTW
Astra przyniosła dużego ptaka, wstępnie go wypiorowala w budce, chwile pomagała młodym odrywać kawałki, po czym zostawiła je w budce do samodzielnego jedzenia :) Trójka próbuje jeść samodzielnie, a jeden w progu krzyczy za Astrą, która pilnuje ich z kraty :)