Display: All
Kaszub zawitał do gniazda bez kolacji, karmi jakimiś sucharami, młodzież wrzeszczy
68 Views
68
Baszka
Ulotnił się
Baszka
Przeniósł się na trzepak
W Redzie najmłodszy jeszcze puchaty i bialutki
55 Views
55
Efa
Efa
Sara bez niczego. Dzieci ją zakrzykują. Odleciała
52 Views
52
Gawi
jadły  solidną kolację o 17:40
Reda, także kolacja 😄
53 Views
53
W Gdyni kolacja 😁
47 Views
47
..czyli doczekamy się  powsinogo  imion w Tczewie ......Admirale , będziesz pan zadowolony , dzieci nie będą tylko kolejnym nr obraczki 😆 będzie Konkurs
69 Views
69
powsinoga
Mam nadzieję, że Tczew się uzbiera, to przecież  celebryta rodem z Gdyni😃 dowódca floty😆
Gawi
może na nas liczyć
Gawi
A w Tczewie karmienie
Gawi
Jak się kasa znajdzie, Głogów nadal wisi
Gawi
Jak widzę z Tczewa jest zapisanych 31 osób, z tego 2 zalogowane. Część od roku, niektórzy od 2 lat się nie logują
Pałac słabo idzie póki co też.
..jeśli chodzi o Palac , to jestem zdziwiona ..🤔
W Gdyni monitoring na jeden dziób 😍
68 Views
68
Gdynia karmienie 😄
59 Views
59
W Gdyni piórowanie na dachu.
56 Views
56
W Redzie samoobsługa 😄
58 Views
58
w Redzie ten piękny ogon....kogoś mi przypomina....😪
57 Views
57
powsinoga
😔
Mam tak samo...😪
W Redzie samiec będzie mieć na imię Kredka? 😅
52 Views
52
😆
elik
ano, samce otrzymały imiona Kredka i Ader, natomiast samice nazwano Edra i Beza.
lusia12
Tak, czytałam post, widziałam zgłoszenia konkursowe i byłam pewna, że Kredka będzie samicą.
Mam sokolą chrześnicę, Bezunia jest moja 🤭
elik
gratulacje 👍
Reda kolacja😄
60 Views
60
Kolacja w Gdyni😂
49 Views
49
Kaszub na poręczy udaje, że to nie jego dzieci drą się w niebogłosy 😂
46 Views
46
Fryckowa2008
🫣
More