Display: All
Sara na poręczy, a monitoring drze dziób 🤣
43 Views
43
Cóż za interesujące imiona w tym roku u niektórych Sokołów 😅 ciekawe jakie w Gdyni będą propozycje 🤔 ja już swoje zgłosiłam 💪
47 Views
47
Baszka
Ja już nie zgłaszam
Agra na trzepaku
64 Views
64
Kaszub zawitał do gniazda bez kolacji, karmi jakimiś sucharami, młodzież wrzeszczy
68 Views
68
Baszka
Ulotnił się
Baszka
Przeniósł się na trzepak
W Redzie najmłodszy jeszcze puchaty i bialutki
55 Views
55
Efa
Efa
Sara bez niczego. Dzieci ją zakrzykują. Odleciała
52 Views
52
Gawi
jadły  solidną kolację o 17:40
Reda, także kolacja 😄
53 Views
53
W Gdyni kolacja 😁
47 Views
47
..czyli doczekamy się  powsinogo  imion w Tczewie ......Admirale , będziesz pan zadowolony , dzieci nie będą tylko kolejnym nr obraczki 😆 będzie Konkurs
69 Views
69
powsinoga
Mam nadzieję, że Tczew się uzbiera, to przecież  celebryta rodem z Gdyni😃 dowódca floty😆
Gawi
może na nas liczyć
Gawi
A w Tczewie karmienie
Gawi
Jak się kasa znajdzie, Głogów nadal wisi
Gawi
Jak widzę z Tczewa jest zapisanych 31 osób, z tego 2 zalogowane. Część od roku, niektórzy od 2 lat się nie logują
Pałac słabo idzie póki co też.
..jeśli chodzi o Palac , to jestem zdziwiona ..🤔
W Gdyni monitoring na jeden dziób 😍
68 Views
68
Gdynia karmienie 😄
59 Views
59
W Gdyni piórowanie na dachu.
56 Views
56
W Redzie samoobsługa 😄
58 Views
58
w Redzie ten piękny ogon....kogoś mi przypomina....😪
57 Views
57
powsinoga
😔
Mam tak samo...😪
W Redzie samiec będzie mieć na imię Kredka? 😅
52 Views
52
😆
elik
ano, samce otrzymały imiona Kredka i Ader, natomiast samice nazwano Edra i Beza.
lusia12
Tak, czytałam post, widziałam zgłoszenia konkursowe i byłam pewna, że Kredka będzie samicą.
Mam sokolą chrześnicę, Bezunia jest moja 🤭
elik
gratulacje 👍
More