Display: All
Pierwszy odwazny na kracie w Skierkach
88 Views
88
PKiN konkurs
134 Views
134
monikam54
Kurde  ja tak myślałam i miałam takie piękne imię dla samicy ,a tu taki zoonk 🙃
IzaEs
A dla samicy dorosłej nie wybieramy imienia ??? w sumie imię nasuwa się samo Hrabina albo Hrabianka 😍😃Ale też sprawdzałam już w nadanych imionach i nie widzę tam umieszczonego Hrabiego 🤔🤔🤔🤔
sokołopedia pomaga w takich chwilach...ale też zauważyłam, że niektóre z zeszłego roku są wpisane w wykazie, a innych brak
mam nadzieję, że brak dla samicy nie jest spowodowany aferami na fb z imionami w Baryczy 🥲
monikam54
No w wykazie brakuje Trytona z Gdyni np. 
Trochę braków tam jest...
oczami.ptakow
Jak nie ma jak jest?
niestety tylko dla samca, a już miałam plany wpisania imienia dla rezydentki....
Gassek znowu karmi.
114 Views
114
Efa
Efa
I znowu karmił😀
🤗🤗🤗
Gassek karmi szpakiem.
109 Views
109
Żerań młode na balkonie https://zapodaj.net/plik-uePbddKT76
104 Views
104
Pałac - karmienie
103 Views
103
Na Siekierkach mają taki piękny taras do spacerów, a nikt nie korzysta...
106 Views
106
Kanela
Oni to nawet na progu jeszcze nie stają, (jednego  tylko raz widziałam jak na chwilę stanął i uciekł od razu). Nie wiem czemu nie ma chętnych 😛
Oliwia
Może trafiły się okazy, które przezimują w budce
😆
Skierek karmi
95 Views
95
Nie oglądalam na wyjeździe maluchów z PKIN- duża zmiana w 4 doby :D pozytywny szok
106 Views
106
Nela na poręczy
117 Views
117
tarodo
ona prawie cały dzień dziś na poręczy i tylko się rozgląda to w dół to w góre
..kogoś obserwuje , może jutro zagadka się wyjaśni
tarodo
od momentu jak nie udało mi się zrobić fotki Ciepłosława 21.05 praktycznie całymi dniami nagrywam co się dzieje więc może się uda
20:37 PKiN przekąska dla dwojga
89 Views
89
Gassek wrzucił coś małego. Największe zabrało i skubie w kącie. Chyba zaczyna się niebezpieczny etap dla słabszego i mniejszego rodzeństwa przy samotnym ojcu, bo te silniejsze mogą zabierać wszystko dla siebie, jeśli Gassek nie będzie nadążał z polowaniami.
81 Views
81
Daszka
I wrócił po raz kolejny. On jest nieprawdopodobny!
tarodo
teraz wrócił z dokładką
Daszka
I karmi tym razem. Ale to też nic dużego.
Kolacja u Astry
88 Views
88
Tak a propos konkursów, czy samiczka dostanie jakieś imię z automatu nadane czy będzie konkurs? Bo widzę znów 2 młode samce mamy, więc będzie tylko 1 opcja
75 Views
75
gassek karmi
78 Views
78
More