Display: All
Jest Samba jeszcze. Przyczaiła się w prawym rogu na kam1. Widać tylko ogonek 😁
😆
75 Views
75
Iwona65
Uciekł mi odlot, albo nawet wzmianka o odlocie Magii
We Włocławku pusto- podniebnych lotów dla was💗💗💗💗
67 Views
67
wydaje mi się, że ostatnia jest w budce. 9.48 do niej weszła i już później nie wyszła z niej. w prawym dolnym rogu.
no to pierwsze gniazdo puste. Teraz pora na Koszalin a potem Baryczaki
O 5:20:04 poleciała chyba znowu 5
71 Views
71
tarodo
To 3 poleciała
Gawi
może, poleciała w tym samym stylu co 5
Dwie młode ćwiczą na kracie nabieranie wiatru w skrzydła
84 Views
84
MPEC Wróciła któraś latawica
😆
85 Views
85
tarodo
Samba drze się na podeście
80 Views
80
Można delikatnie przesunąć kamerę zewnętrzną, żeby było widać brzeg podestu?
83 Views
83
Brakuje w metryczce numeru obrączki przy jednym samcu.
83 Views
83
6.01 młoda spadła z podestu.
😮
132 Views
132
Łaziła. łaziła, i spała :) ale ładnie poleciała,bo siostry patrzyły za nią :)
daro40-40@o2.pl
Da radę
tarodo
Hera
dopiero co Szkwał wylądował ze szpakiem (?), jedna z młodych zwiała z łupem do budki
😆
136 Views
136
2 chłopaków 🤗 dla dziewczyn z MPEC 😆
137 Views
137
... mogą nawet  trochę poprzebierać.... 😎
Fryckowa2008
może jakiś casting 😉
😆
powsinoga
😄
Włocławek Anwil: dwa samce 9MD i 0MD
114 Views
114
IzaEs
Super dziękujemy 😘🥰 czy jedziecie do Inki i Kristo ??? 😃
już po czekamy na wyniki : samice czy samce
116 Views
116
Obrączkowanie w Anwilu
131 Views
131
Pierwszy wylot za nami 😃
I radość i smutek trochę, bo sezon zbliża się do końca 😅
125 Views
125
Fajnie, bo  jeszcze jest Łódź i Kawęczyn przed nami.. 🙂
More