Display: All
Siekierki trójka na podeście
116 Views
116
jur
jur
Przed chwilą młodzież nie chciała wpuścić rodzica do gniazda,  ostro dopominajac się jedzenia w progu. Samica z trudem weszła , sprawdziła kąty za czymś do jedzenia, ale nic nie znalazła więc poleciała po aprowizację.
113 Views
113
Dziwne...nie oddawałam jeszcze głosu, a nie mam możliwości, żeby zaznaczyć imienia. Widzę tylko wyniki w PKiN.
105 Views
105
powsinoga
Też nie mam możliwości głosowania, nadal 26 osób oddało głos, więc coś zadziało się na stronie
Też nie mam możliwości 🤷‍♀️
jur
jur
Mam tak samo. Nie mogę zagłosować.
mam tak samo :/
A 26 osób już oddało glos ..
U mnie to samo
Głosowanie pałac
105 Views
105
Super imiona !
Siekierki młode śpią w budce, któryś rodzic pilnuje z kraty przed budką
100 Views
100
PKiN chłopaki śpią w kąciku, chwilami nie do odróżnienia od leżących piór; samica na krawędzi podestu przysypia
92 Views
92
W Konstancinie chłopaki na progu siedzą
108 Views
108
Kam1 iglica
108 Views
108
Skierek z jerzykiem
100 Views
100
Witam Wszystkich 🙂 sokoły w naturze mają się coraz lepiej.https://zapodaj.net/plik-tqOCjKw2au
95 Views
95
https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBE
Kawęczyn, znowu mi sie wydaje, że intruz(ka) miała(a) plecaczek (myślę, że jednak intruzka po rozmiarach). Opisywałam w boksiku niedawno moje spostrzeżenia co do obcego sokoła w Żeraniu, wyglądało, jakby miał nadajnik. Może to ten sam sokół? Może na Żeraniu pojawiła się i samica intruzka z nadajnikiem i nowy samiec (czyli dwa różne sokoły)?
Screen z filmiku FF 58basik
99 Views
99
tarodo
Kanela ma racje na tym zdjęciu nie widać nadajnika po drugie jako pierwszy do ataku wystartował Apasz więc to raczej samiec i wielkościowo też jest zbliżony do Apasza
Mi się wydaje, że intruz większy od Apasza, ale może nie umiem w ocenianie "na oko" 😄 
A co do nadajnika, to prawda, Kanela ma rację, ja sprawdzałam na podeście, czy coś się da wyczytać z obrączek (nie da się) i tak zwróciłam uwagę na to, że wygląda, jakby coś było na plecach i stwierdziłam, że może skoro tu też jest, to za pierwszym razem mi się nie wydawało. Wychodzi na to, że wydawało mi się i na Żeraniu i w Kawęczynie 😆 no ale od czego są odpowiedzi w boksiku, żeby rozmawiać i ewentualnie poprawić pomyłkowca 😀
tarodo
masz racje im więcej dyskusji tym więcej się uczymy
Kanela
https://zapodaj.net/plik-kDAbrXzW6R

Na tym samym filmiku basik ze środka budki widać wszystkie sokoły, plecy gołe
monikam54
Po tym zdjęciu to taki trochę wzrostu jak Apasz
Iwona65
A mnie się wydaje, że gdyby stał Apasz i Falka w tej samej konfiguracji co na focie intruz i Apasz to Falka nie wyglądałaby na większą
Faktycznie, czyli po prostu przekłamanie niewyraźnego obrazu, a ja się na tym skupiłam 😀
Efa
Efa
Pałac: jeden wszedł na podest, spojrzał na drabinkę.. zawrócił. Jeszcze nie teraz🤣
😆
90 Views
90
Efa
Efa
Kawęczyn- jajka otulone
101 Views
101
Intruz w Kawęczynie https://youtu.be/JoAEWZ2cbRw
😮
111 Views
111
https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBE
Znowu mi się wydaje, że z plecaczkiem, tak jak na Żeraniu niedawno (wrzucałam moje spostrzeżenia w boksiku też).
Wygląda na samicę po wielkości, ale widzę, że Apasz też dzielnie skoczył do obrony.
Dan21
No i to by wyjaśniało dlaczego tak dziś jaja zostawały same
😢
Gassek z jedzeniem
104 Views
104
More