https://zapodaj.net/plik-NQ1jae9lBEKawęczyn, znowu mi sie wydaje, że intruz(ka) miała(a) plecaczek (myślę, że jednak intruzka po rozmiarach). Opisywałam w boksiku niedawno moje spostrzeżenia co do obcego sokoła w Żeraniu, wyglądało, jakby miał nadajnik. Może to ten sam sokół? Może na Żeraniu pojawiła się i samica intruzka z nadajnikiem i nowy samiec (czyli dwa różne sokoły)?
Screen z filmiku FF 58basik