Display: All
Gdynia , obiad podano. 
Sara karmi 😊
71 Views
71
Towarzystwo w Gdyni bardzo ciekawe , wszystkie w okienku 🙂
85 Views
85
Kraken? toć to inna bajka
81 Views
81
mamy na Kaszubach swoje mity i potwory... ale nie zostały wybrane 😔
a mi się Kraken podoba, jest morskim stworem, a nadmorskie do Gdyni pasują
Lepiej niż jakiś Gwizdek czy oklepane imiona z mitologii greckiej, co nosi co drugi pies/kot xD
Gawi
potwór?, piękny sokół ma być potworem?
monikam54
Według mnie fajne imię w klimacie.
Patrząc w wykaz , oraz tegoroczne wybory nie jest złe. Tam też można się doczepić do większej połowy jakby się chciało , więc nie przesadzajmy 😉
Autorowi pewnie chodziło o to, że kojarzy się z klimatem nadmorskim. 
Są różne imiona które nie koniecznie pasują to tej bajki , a jednak są 🤦🤪
Gawi
tylko że nie kojarzy się pozytywnie, wciągał statki z załogami pod wodę,  był zły
Kraken bronił swojego terytorium i utrzymywał równowagę w świecie mórz. Podobne do sokoła który również utrzymuje równowagę w przyrodzie. 
Obaj budzą respekt, są symbolami wolności , siły i doskonałości 
Roznica jest taka że przypisano mu cechy potwora, bo ludzie widzieli w nim zagrożenie ponieważ bali się czegoś większego i potężniejszego od siebie.
W Tczewie chyba czas kamerkę przestawić, bo już krata zaliczona 😁
82 Views
82
Dzień dobry! W Tczewie jedzenie 😄
79 Views
79
W Tczewie można zgłaszać propozycje imion 😀
82 Views
82
jur
jur
Moje zdziwienie sięgnęło zenitu bo w konkursie pojawiła się moja propozycja 😄
84 Views
84
monikam54
Moja i w Warszawie i tutaj 😀
Moja byla w Lublinie, ale niestety nie miala szans w starciu z tamtymi, atrakcyjnymi propozycjami 🤣😎
😆
Mojej w Gdyni nie ma ale w Warszawie tak 💪
Warszawa też nie zawiodła,  fajne propozycje 😊
powsinoga
Moja też 😂
elik
👍
elik
wszystkie propozycje są bardzo fajne, trudno się zdecydować
Głosowanie w Gdyni 😁
90 Views
90
Gdynia . Jest głośno,! Jest ,,papu"🤭
88 Views
88
monikam54
Sara podaje kolację 😀
Wejherowo. Pan pustułka na jajeczkach 😊
76 Views
76
Marlena72
Szybka zmiana .Pan pustułka w progu układa piórka...
W Tczewie jedzonko 😄
70 Views
70
W Gdyni jedynkę nosi po gnieździe 😄
79 Views
79
Gawi
2019 rok budki nie rozwalił, może ci dadzą radę
😆
W Gdyni monitoring na trzy dzioby 😄
78 Views
78
W Gdyni się zaczyna, 1 zaliczył barierkę, strach się bać, szukać na tych PGE podglądach, ciągłe kręciołki, wiecznie trzeba odświeżać, bo tak działa ta pokręcona cofajka, no i godzina różnicy między zewn, a wewn kamerami, o minutach to już nie warto nawet mówić
77 Views
77
Dzień dobry! W Gdyni 2 na monitoringu i 2 w kącie 😃
74 Views
74
More