Display: All
Żar na kracie
80 Views
80
Wpadłam na chwilę na Siekierki, a tam na kam3 widać było jak jeden z młodzików dolatuje do drugiego nad kratą 😁 Fakt, nisko nad nią, ale uznałabym to za lot świadomy 😱😁
82 Views
82
to ja się troszkę poopalam https://zapodaj.net/plik-Jkw4wylm4K
96 Views
96
u Falki brak oznak klucia chyba że coś jest z drugiej strony https://zapodaj.net/plik-wyq0PeCFbv
105 Views
105
Chłopaki Czarnookiej są tak bardzo "czarnoocy", że aż za każdym razem, jak na nich patrzę, to mi się tęskni za Czarnooką. Ale jak mają inaczej wyglądać, skoro ich ojciec jest ich bratem i też jest podobny do Czarnookiej 😂
😆
114 Views
114
młode na pkin ciągnie w stronę rynny
110 Views
110
Żar i Leszy na progu, piękne chłopaki :) 

https://zapodaj.net/plik-G1fLURZ7gW
138 Views
138
Można już głosować.
124 Views
124
Efa
Efa
Doszło jedno imię przy okazji 🤣 Same czary
Zgłosiłem do admina te głosowanie.
119 Views
119
Znowu jest jakiś błąd. Na Pałacu nie oddałam głosu a widzę tak jakbym miała głosowanie zaliczone.
119 Views
119
Czy nasi mistrzowie nasłuchiwania jajek słyszą może coś na Kawęczynie? Już powoli byłby czas 🧐
121 Views
121
tarodo
wydaje mi się że rano coś słyszałam ale na 100% nie powiem że tak
mój Kniaź przeszedł zagłosujcie na niego
111 Views
111
Moje imię też przeszło
monikam54
Mój też przeszedł 😀o ile to moje , bo ktoś mógł pierwszy zgłosić więc w sumie nic pewnego . 
Tak czy siak trzymam za nas kciuki😊
Dorcia
a jakie imię?
Siekierki trójka na podeście
116 Views
116
jur
jur
Przed chwilą młodzież nie chciała wpuścić rodzica do gniazda,  ostro dopominajac się jedzenia w progu. Samica z trudem weszła , sprawdziła kąty za czymś do jedzenia, ale nic nie znalazła więc poleciała po aprowizację.
113 Views
113
Dziwne...nie oddawałam jeszcze głosu, a nie mam możliwości, żeby zaznaczyć imienia. Widzę tylko wyniki w PKiN.
105 Views
105
powsinoga
Też nie mam możliwości głosowania, nadal 26 osób oddało głos, więc coś zadziało się na stronie
Też nie mam możliwości 🤷‍♀️
jur
jur
Mam tak samo. Nie mogę zagłosować.
mam tak samo :/
A 26 osób już oddało glos ..
U mnie to samo
More