Display: All
Ciekawe gdzie reszta maluchów z Siekierek......
82 Views
82
Kto siedzi na kracie w Konstancinie ?
82 Views
82
tarodo
Gassek pilnuje dzieci
Efa
Efa
Ciemność widzę, ciemność
Efa
Efa
Kto tam na kracie u Apasza?
69 Views
69
Iwona65
To Falka, na jajka się nie śpieszyła i poleciała
Efa
Efa
Nie poznaję jej za bardzo. Aż taką patelnię ma na głowie? 🤣 I biały znaczek na plecach ? Może zapamiętam 😁
Efa
Efa
Pałac. Młode na podeście. Mam nadzieję, że jutro będzie ładna pogoda rano i ten akrobata, który będzie przechodził po taśmie z Pałacu do Varso Tower nie przestraszy młodych i szybko przejdzie.  Przygotowania pod zegarem rodziców nie przestraszyły, dron też nie jest im straszny.. no ale człowiek na ICH niebie. Jeszcze może być tak, że to sokół go zdekoncentruje 😄. No ale będzie zabezpieczony, a młode nie. Byle nie było powtórki z Syreny.... Dobrze, że młode nie wskakują jeszcze na puszki, więc powinno być bez strachu. A może zobaczymy go w kamerze? W trosce o sokoły oczywiście!
68 Views
68
MietekPkin
Nie zaszkodzi mlodym. Ale dorosłe będą odlatywać. Start tego jest z 40p. Pod zegarem.
walt
A o której godzinie ma być to przejście?
Efa
Efa
I jakieś tv mają transmitować.
Efa
Efa
Mówili, że plan jest o 8 rano jutro. Ma trwać godzinę. Wszystko zależy od pogody
Wydaję mi się że w Kawęczynie czasami delikatnie słychać jajka
73 Views
73
jur
jur
na Żeraniu porządny obiad
69 Views
69
jur
jur
Obiad na PKIN-e, jeden porwał i sam się pożywia, drugi nie bardzo zainteresowany jedzeniem
81 Views
81
jolajola
ten drugi kamyki spożywa
godz 13, Siekierki; w budce pusto, towarzystwo rozeszło się po podeście, dwa są niedaleko budki, oglądają okolice
65 Views
65
Efa
Efa
Skąd ten zespół ludowy w Kawęczynie 🤣 Nasłuchuję,czy jajka "szczekają" a słyszę śpiewy.
71 Views
71
Siekierki: ktoś właśnie przyniósł mały łup, chyba jakiś gryzoń. Dwa małe siedziały przy wejściu do budki i nie dały rodzicowi wejść, łup ostatecznie został wrzucony do budki. Dzieciaki pokrzyczały i zabrały się do jedzenia
68 Views
68
Kawęczyn jajka widoczne tyle że z tej odległości niewiele widać
67 Views
67
Też patrzyłam rano bo się na nich kręciła , zmieniała pozycję i chwilę odsłoniła ale nic nie było widać .
Dan21
Raczej nic na nich nie ma, nic nie zauważyłam ... 🫡
tarodo
Też tak mi się wydaje ale dziś chociaż trochę zaczęła się ruszać
jur
jur
Karmienie na PKIN, ofiara - jerzyk
72 Views
72
Iwona65
Ofiara?
Żar na podeście
89 Views
89
Nela na poręczy, dwójka młodych na progu
84 Views
84
Efa
Efa
Pałac kolacja. Mama podaje
88 Views
88
More