Display: All
Konstancin: Leszy właśnie wleciał na daszek
89 Views
89
Kanela
Już jest znowu na podeście
tarodo
bardzo go dziś nosiło
Kawęczyn, czy ktoś widział żeby Falce lub Apaszowi udało się trafić z jedzeniem w dzioby wacików? Trafiłam na końcówke i dalej średnio to wygląda
84 Views
84
tarodo
ten z przodu zjadł raz z tego co widziałam a ten z tyłu parę razy mam kawałek karmienia zaraz wrzucę filmik
Pałac ganiają się.
78 Views
78
https://zapodaj.net/plik-ucg9sdlGCw
Szanowny Żar bardzo szybko wykminił do czego służą skrzydła :-)
102 Views
102
Szanowny Żar jest najstarszy z całej gromadki, może to też ma znaczenie :)
Oliwia
A tego nie wiadomo, może Leszy jest starszy
Kanela
A czy ktoś może podpowiedzieć o czym mówią te oznaczenia „4” i „7” na jego trasie?
Oliwia
Jeśli dobrze wykminiłam, to ilość sygnałów które przyszły z tego miejsca, czyli postoje dłuższe lub krótsze
Gawi
Tu jest oddzielny temat na telemetrię, może tu wstawiaj, załóż  imię i będzie w jednym miejscu, nie zginie w tłumie postów   https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-telemetria-satelitarna
Oliwia
Taki jest plan :-)
Siekierki jeden na daszku a pozostałych nie widać .
93 Views
93
Wiadomo kiedy na Żeraniu poprawią dźwięk i kamerki? Tylko włączając 3 kamerę jest dźwięk, 1 kamera mocno zacina.
94 Views
94
Oliwia
Stan obecny jest stanem po wielu poprawkach, w porównaniu do zeszłego roku, teraz jest bajecznie :-)
MietekPkin
Tego nikt nie wie.
Na Siekierkach któryś z dorosłych lata z krzykiem
99 Views
99
Kanela
Juz cisza
Efa
Efa
Nela z jedzeniem, ale młode jakiś niezainteresowane
90 Views
90
Efa
Efa
Wydaje mi się, że zjadly wczesniej, bo nie wyglądaja na chude
Falka karmi jednego a Apasz z kraty pilnuje 
nie widziałem żeby ten z tyłu coś dostał .
Po chwili Apasz odleciał a Falka przestała karmienia i zagarnęła 
żarełko i kiwaczki pod siebie .
84 Views
84
Efa
Efa
Ojojoj ależ skoki na poręczy na Żeraniu
88 Views
88
Efa
Efa
Chyba to 4. tak fika
Efa
Efa
Nosi go
Efa
Efa
Konstancin- chyba dostawa była, bo ostro zajadają jakby zaraz miał ktoś im zabrać😉
77 Views
77
Dziewczynka Siekierkowska, 4NZ, zaliczyła dzisiaj nieudane lądowanie pod kominem, została zabezpieczona przez pracowników, a po sprawdzeniu stanu zdrowia, wypuszczona na dachu
86 Views
86
Na żeraniu młode na barierce balansują 😬
80 Views
80
Czy coś wiadomo co z Żarem z Konstancina?
74 Views
74
Ma plecaczek, mam nadzieję, ze go namierzą. Byłam dziś pod masztem Orange i go nie widziałam ani na poprzedniej miejscówce (najniższy poziom), ani nigdzie indziej. Choć możliwe, że siedział gdzieś bez ruchu i nie widać go było wśród tych kratownic i żelastwa.
Falcia pokarmiła a resztę odłozyła na później.
73 Views
73
More