Display: All
No po prostu nie wierzę. Polecam film Gawi na forum w temacie Gdyni. O przyjaźni międzygatunkowej
😆
69 Views
69
elik
czy tylko ja odniosłam takie wrażenie, że młode sokoły się darły bo oczekiwały karmienia od gruchacza ? 🤔
😆
Iwona65
Mnie to się wydaje, że tam nawet dzióbki były przez moment
Elik , to samo pomyślałam 😂
Gawi
No co, to pewnie sąsiad z dołu, oswojony. Gorzej z nagraniem, z 5 kawałków przez kręcioły, a dopasuj z dwóch kamer o różnych czasach głos, bo przecież w zewn mikrofon jest wspaniałomyślnie wyłączony
Iwona65
Wiem jak jest z tym nagrywaniem. Ale tu akcja głównie z 1 kamery
Gawi
ale głos z drugiej
Iwona65
Aaa. O to chodzi.
W Tczewie karmienie 😄
50 Views
50
No i jedno na daszku wylądowało :) Reda :)
47 Views
47
Jedno z Gdyniakków ewidentnie próbuje przemeblowywać Chatę ;)
😆
43 Views
43
w Redzie Młodzież trenuje  na całego :) Cudnie się na Nie patrzy
43 Views
43
W Wejherowie maluszki😍
40 Views
40
Witam! Warto odnotować, że tczewskie młode z roku 2023 otrzymały imiona Feroxa, Ikaros i Rokita. 
https://peregrinus.pl/pl/peregrinus-forum/falco-peregrinus-inne-gniazda-w-polsce-oraz-obserwacje-w-naturze/30842-sokol-wedrowny-tczew-fotopulapka?start=0
55 Views
55
Iwona65
Feroxa to nazwa jakiegoś lekarstwa?
😆
powsinoga
Coś w tym musi być😂
😆
i znowu przepadnie, jak w Lublinie Bona...
W Gdyni śniadanie na barierce, młodzi szaleją 😆https://zapodaj.net/plik-03pfmJYdag
50 Views
50
AnaOxy72
to jednak poczucie bezpieczeństwa jeszcze póki co ważniejsze, niż poczucie głodu :D :D :D ZDJECIE ROKU! :D
ElkaKJ
A czemu trzeci samiec w Gdyni jest nadal bezimienny?
ElkaKJ
I w Redzie nadal nie przypisano imion, cvhoć konkurs zakończony....
W Tczewie pod kamerką intensywne ćwiczenia skrzydeł😃
53 Views
53
Dzień dobry! W Gdyni monitoring na dwa dzioby - Alobka z bratem 🥰
49 Views
49
Tczew  -  są imiona , można głosować 😊
61 Views
61
Ćwiczył skrzydła na barierce i nagle poleciał !
89 Views
89
No chyba że wszedł na barierkę na zewnątrz tam gdzie nie sięga kamera 🤔 i dlatego go nie widziałam
monikam54
Możliwe
Patrzyłam na 3 kamerkę i ćwiczył skrzydła i nagle poleciał a jak na zewnątrz wzięłam to go nie było a godzinę pokazuje dobrą. Teraz są już 4 w środku widzę
monikam54
Gdzie ?
Gdynia
Macie cofajkę w kam zewn w Gdyni, 1NP mi znikł w kam 3, a na zewn nie mogę sprawdzić.
81 Views
81
Gawi
Cuda wianki, cofajka się pojawiła na kam zewn, a sprawdzałam na 2 przeglądarkach
monikam54
Wszystkie 4 grzecznie teraz w budce
Gawi
Wrócił narwańcio jeden
W Tczewie trójka "poręczuje" 😂
85 Views
85
Gdynia.Sara karmi albo raczej próbuje karmić. Młodzież krzycząca 🔊
😆
77 Views
77
More