No co, to pewnie sąsiad z dołu, oswojony. Gorzej z nagraniem, z 5 kawałków przez kręcioły, a dopasuj z dwóch kamer o różnych czasach głos, bo przecież w zewn mikrofon jest wspaniałomyślnie wyłączony
Patrzyłam na 3 kamerkę i ćwiczył skrzydła i nagle poleciał a jak na zewnątrz wzięłam to go nie było a godzinę pokazuje dobrą. Teraz są już 4 w środku widzę