Display: All
Efa
Efa
PKiN karmienie
85 Views
85
Kawęczyn karmienie
95 Views
95
Na Żeraniu nowy amant (0DY) w budce u młodziaków
112 Views
112
tarodo
później przez jakiś czas siedział na barierce
nie wiem czy Leszy nie poleciał młoda szaleje w budce a Gasek siedzi na balkonie i obserwuje coś na dole
93 Views
93
Poleciał o 14:00, mam nagranie.
Na Siekierkach jest cała czwórka! ❤️ 
https://zapodaj.net/plik-LL1Wna1zBb
110 Views
110
Kanela
I już się rozeszły. Ale swietnie było zobaczyć, że są wszystkie i mają się dobrze :)
.super wiadomość 🤗  poziom  humoru poszybował u mnie gwałtownie w  górę 😊są Skierciątka i wszystko z nimi ok .....( obiecuje , że naprawdę  ostatni raz tak je  nazwałam 😉)
😆
Iwona65
Dotrzymaj tego słowa, proszę
Mówisz  i masz (tzn.będziesz miała ) 🤣
Iwona65
😍
Oliwia
Super uchwycone :-)
Udało mi się odczytać obrączki sokoła na Siekierkach, który spał w budce, 4NZ, czyli samiczka po wczorajszych przygodach wróciła. Niestety nie zdążyłam zrobić screena, ale na pewno było to 4NZ.
97 Views
97
Oliwia
Miała instruktaż BHP zrobiony przez pracowników, powinna już być bardziej odpowiedzialna
Iwona65
Czyli to ta odstawiona na dach?
Kanela
Tak
106 Views
106
Kawęczyn piękne karmienie młodej Falki, coraz lepiej sobie radzi i każdy coś dostał
93 Views
93
Siekierki: dwa młode w budce
99 Views
99
Kanela
Jeden właśnie odleciał, pięknym pewnym lotem :)
Kanela
Jest trójka :)
Karmienie na pałacu
90 Views
90
Znów na palacu wszedł na drabinkę i mało brakowało by spadł do rynny.
83 Views
83
Sorin przed chwila na poręczy, przyglądał sie młodym
88 Views
88
Konstancin: Leszy właśnie wleciał na daszek
89 Views
89
Kanela
Już jest znowu na podeście
tarodo
bardzo go dziś nosiło
Kawęczyn, czy ktoś widział żeby Falce lub Apaszowi udało się trafić z jedzeniem w dzioby wacików? Trafiłam na końcówke i dalej średnio to wygląda
84 Views
84
tarodo
ten z przodu zjadł raz z tego co widziałam a ten z tyłu parę razy mam kawałek karmienia zaraz wrzucę filmik
Pałac ganiają się.
78 Views
78
More