Display: All
Efa
Efa
Pałac. Brak młodych na wizji. 2MC długo wołał z głodu, 1MC stał na barierce. 1 skoczył na dach, potem na lampę, a 2 już znużony czekaniem na kolację, zjechał do rynny i też go nie widać. Obaj po stronie Al. Jerozolimskich
80 Views
80
MietekPkin
Juz czas na wyloty i rodzice je już mniej karmią.
Efa
Efa
W Konstancinie chyba młoda na daszku. Poleciała stamtąd blojda, a teraz są hałasy, jakby jakiś obiad dostała
82 Views
82
Pałacowe chłopaki na wizji w kam 3
79 Views
79
Efa
Efa
Żerań. Czy ktoś wie gdzie jest trzeci? Na dachu, czy poleciał?
94 Views
94
Dan21
Wczoraj się zmył, na noc była tylko dwójka.
Dorcia
ja widziałam rano tylko dwa, jeden spał w budce a drugi leżał na podeście, teraz oba na daszku
Kawęczyn,  karmienie
87 Views
87
w Konstancinie cień ogona na budce.  Może samicy? https://zapodaj.net/plik-D6mteHLKnY
78 Views
78
Efa
Efa
Na to wychodzi, że ona tam urzęduje, bo krzyki słychać i blojdy lecą😉
PKiN kam 2 sokół na spacerze w rynnie
72 Views
72
Dzis 40 i 39 dzien młodych. Juz za kilka dni polecą.
66 Views
66
Biegus w kam2
59 Views
59
Konstancin chyba odleciała, o 8 z minutami była a teraz pusto
96 Views
96
tarodo
przed chwilą było widać kawałek skrzydła https://zapodaj.net/plik-PKOANSaZGG
tarodo
dwie godziny ją pilnowałam bo tak czułam zawiesiła się strona i w tym czasie znikneła
Dan21
No tak, ta strona to masakra. O 8.03 była, a 8.09 już jej nie namierzyłam, chyba że siedzi w rogu budki. Ale o 8 była na podeście.
tarodo
na FF jest filmik poleciała 8:03:20
Efa
Efa
Konstancin. 9MT poszła spać
92 Views
92
Efa
Efa
I już nie śpi tylko się czyści na progu
Trzy sokoły latają nad pałacem, MC 2 w apartamencie.
84 Views
84
Yvone
Super - dajesz relacię na forum :D
Efa
Efa
2MC zjechał do rynny i poszedł w stronę Świętokrzyskiej
71 Views
71
Efa
Efa
Nie znalazł jedynki ani jedzenia, to poszedł spać do budki
Efa
Efa
I jedynka też dołączył
Kawęczyn, u Falki kolacja
64 Views
64
Efa
Efa
1 MC zrobił sobie zjeżdżalnię z daszku. Z góry prosto do rynny
57 Views
57
More