Display: All
Dzień dobry! W Gdyni pusto🧐
58 Views
58
Jeju, to już?  Jeszcze parę dni temu czochraly resztki białego puchu.
Dan21
W nocy była 3ka na noc
w Redzie jedno z Młodzieży na wizji
74 Views
74
Alobka i Huragan mówią dobranoc ;)
68 Views
68
Dan21
Są trzy sztuki
Ciekawe co z Krakenem ?  ..jak sobie poradził?
monikam54
No właśnie, czekam aż wróci
Sara karmi Alobkę i Huragana 🙂
75 Views
75
AnaOxy72
Kochana i czuła Mama
W Tczewie dostawa.
76 Views
76
Przypominajka....to jeszcze   tylko  zaległa Reda pozostała , do wpisania zwycięskich imion ( konkurs zakończony )  😊
75 Views
75
Gawi
No i Koszalin, ale oni mają długi ogon, dali sobie czas na ogłoszenie   najpóźniej do 18 czerwca
W Koszalinie  , Apollo i Artemida chyba będą ..
Gawi
Trzeba czekać, aż ogłoszą na stronie MECu
...tak, zgadza się
Chyba Kraken chciał wskoczyć na daszek ale niestety nie udało się, spadł na dół.

https://zapodaj.net/images/19265b29c772a.jpg
😮
59 Views
59
W Gdyni dwójka na wizji. Prawdopodobnie Alobka i Huragan.....
52 Views
52
Kaszub na poręczy zdziwiony, że nie ma krzykaczy 😂
61 Views
61
lusia12
A coś wiadomo, co z imionami dla Redziaków?
Gawi
lusia12
To wiem, że był konkurs, swoją drogą dawno rozstrzygnięty. Ciekawi mnie tylko, czemu na stronie nie są wpisane imiona ;)
Gawi
Z naszymi konkursami nie ma aż takich problemów,  Trzeba powtarzać ten link co jakiś czas na boksiku może administratorzy zauważą i wpiszą w metryczce
lusia12
Rozumiem, dziękuję. Młode np z Barlinka też mają imiona z konkursu na fb i są już na stronie wypisane, stąd moje pytania :)
W Tczewie dzieciaki z imionami 😁
54 Views
54
Huragan z Alobką w domku 🥰
58 Views
58
Dzień dobry! W Gdyni dwójka młodych 😊
66 Views
66
Gdyńska Młodzież zażywa kąpieli
88 Views
88
Śniadanie w Gdyni , chyba nie muszę dodawać,  że  głośne 😆
😆
108 Views
108
Gdynia - cała czwórka na wizji 🥰
101 Views
101
More