Display: All
Czekałam na oficjalne potwierdzenie i się chwalę! 
Mój Magnat 😁
W tym roku wyjątkowo mi się poszczęściło bo i moja Zoria z Torunia wygrała i Kraken z Gdyni 🙂
Ja wiem to tylko konkurs ale jestem dumna !!!😁
111 Views
111
Lili
👌🏻👍🏻🤩
Amika
Gratuluję obu Paniom FF 🤗
powsinoga
Gratulacje 🤗🥰
jur
jur
Gratuluję wyboru i wygranej. Cieszę się że wygrała zalogowana i aktywna FalcoFanka 👍🏻
monikam54
Dziękuję, bardzo mi miło.
W tym roku planuję uczestniczyć w Zlocie . Mam nadzieję, że wydarzenie okaże się owocne pod względem obserwacji sokołów oraz wymiany doświadczeń z innymi FF😊
Monika , idź za ciosem i zagraj w LOTTO -  i wygrywaj 🤗🤗🤗
monikam54
Tam akurat szczęścia nie mam 😆🤷
Gratulacje 😊
Gratulacje. Bardzo ładne, pasujące imiona
monikam54
Dziękuję
Ja zaproponowałam Lorda i wygrał, ale Magnat skradł moje serce
monikam54
Gratuluję również wygranej
Gratulacje😃
Kawęczyn  karmienie
117 Views
117
..mama solidnie nakarmiła młode..
Efa
Efa
Na Żeraniu muszą się ganiać, bo je słychać
111 Views
111
Żerań na podeście ktoś śpi, wczoraj widziałam loty dwójki na Żeraniu, trzecie siedzialo na galerii nad budką.
125 Views
125
tiga8
Już nie ma 😄
Dan21
Jeszcze jedno 6 na daszku jest,
Nie ma żadnego pałacowego.
113 Views
113
jotesz
Nie nocowały już w gnieździe, tylko mamusia czuwała na puszkach. Znaczy, że latają i mają miejscówki na murach pałacu.
Pałacowe to chyba obydwa poleciały.
105 Views
105
Żeranskie chyba dziś na dachu będą spały 😇
103 Views
103
Maluszki  odkryte, można podziwiać jak już urosły 🤩 Kawęczyn
142 Views
142
PKiN,  młodzież z imionami .
135 Views
135
.to teraz tylko hrabina pozostała bezimienna 🤔 😉
Szkoda że na Żeraniu tak mało widać daszek i nie wiemy czy jest tylko jeden czy więcej młodych u góry bo budka pusta .Na daszku dziewczyna  6NU
128 Views
128
Efa
Efa
Hrabia był przez chwilę na barierce. Pociokał.. a 2MC i tak siedzi w rynnie w kam2😀
113 Views
113
będzie jedzone, Kawęczyn
100 Views
100
Efa
Efa
Pałac. Samica wróciła. Zobaczyła podziobany obiad i zajęła się przygotowaniem w budce.. młody po lewej na białej rurze
84 Views
84
Efa
Efa
Zaszalał po daszku, tylko zjazd było słychać. Obecnie w kam2 w rynnie. Matkę tak ten hałas zainteresował, że przestała pióra skubać
Efa
Efa
Ledwie go widać pod różową belką
Efa
Efa
Samica skorzysta i sama się posili.
Efa
Efa
Pałac. Dostaaaawa. Kto chce ten je. 2MC zajada.
71 Views
71
Efa
Efa
1 MC gdzieś poleciał, a tu porcja dla czterech😉
Efa
Efa
Matka coś pogadała pod nosem i poleciała go szukać
Na Żeraniu 6NU na daszku, a 4NU rozpracowuje jakieś resztki na podeście
62 Views
62
już oba placki na daszku wylegują się w słońcu
More