Display: All
Dzieciaki się w Gdyni zlatują :_) Jak cudnie!
50 Views
50
Huragan z sucharem w domu...dołączył Kraken
48 Views
48
monikam54
Ulżyło mi że Kraken wrócił , bo jego wylot był nieplanowany , ale jest 🥹
AnaOxy72
czekam jeszcze na Alobkę.....
Gdańsk.  Bursztynka w gnieździe 🤔
43 Views
43
Obecnie dwa na daszku, trzeci wylądował na żelastwie powyżej gniazda 😃
46 Views
46
Kamera zewnętrzna nie działa, ale uprzejmie donoszę, że Huragan na daszku leżakuje 😆
44 Views
44
Tak  to Huragan :)
45 Views
45
na barierce zapewne któryś z Braci, bo Alobka ewidentnie największa z Rodzeństwa ;)
42 Views
42
Młode na barierce w Gdyni 🥰
35 Views
35
AnaOxy72
a tak na Nie dziś polowałam przy chałupie.nawet na piechotę kaaaawał się przeszłam i...nic,,,,,ale w locie widziałam :) to mi wystarczy ;)
powsinoga
teraz ja poluję z lornetką na tarasie 😆
Huragan...jak na imię przystało...rozrabia w domu ;)
😆
49 Views
49
Gdynia - czy one kiedyś wrócą? :) w nocy widziałam Szypra _/chyba /, w progu spał. Ale reszty nie ma już ponad dobę  :)
52 Views
52
AnaOxy72
dziś widziałam, jak dwa Młode krążą wokół mniejszych kominów EC, a jeden z Rodziców patrzył, wysoooko kołując nad Nimi ;) nie tak łatwo Je wypatrzeć, ale przychmurzone, jednolite niebo świetnie się do tego nadaje :)
przydałyby się kamerki na sokołach :) teraz trwa nauka. młode uczą się np. przekazywania łupów w locie. ładne ujęcia takich edukacji pokazał David Attenborough w ostatnim swoim filmie z Londynu
powsinoga
Będą wracać, trzeba pilnować, teraz uczą się nawigacji 😆
AnaOxy72
teraz na daszku......tylko jeden
Dzień dobry! W Redzie młode na poręczy i atrakcyjny ogon na daszku 😄
49 Views
49
W Redzie młoda w gnieździe
55 Views
55
Gdynia 1NP wrócił na noc
56 Views
56
Efa
Efa
Gdynia. Młody w progu
49 Views
49
Sara na poręczy...z kolacyjką...ale dla kogo,,,?
63 Views
63
More