Display: All
Alobko.....gdzie jesteś.....może jeszcze wrócisz na chwilę do domku? Tęsknię :( Jesteś przepiękna! Póki co, zostają wspomnienia na dzień, dwa, przed wylotem....
https://zapodaj.net/plik-Jtc1og2v9E
58 Views
58
powsinoga
Cierpliwości, wróci 😊
Pani Powsinoho, Aniu też, czy będziecie ma Zlocie?
powsinoga
Oczywista oczywistość 😆
AnaOxy72
Jak to mawia moja Dooooobra Znajoma: OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ
❤️
monikam54
Też liczę że jeszcze zobaczę całą czwórkę..
Martwię się.
AnaOxy72
trzeba mieć nadzieję cały czas :)
To byłoby straszne, gdyby coś się jej stało.
Jedno z Młodych w Gdyni na progu
51 Views
51
piękny ogon na daszku w Redzie i znów...historia zatoczyła koło....
50 Views
50
ElkaKJ
Czy jest szansa na nadanie imion sokołom w Redzie, skoro konkurs został rozstrzygnięty miesiąc temu???
Wejherowo. Młode pustułki na wizji 😊
46 Views
46
W Tczewie zmokła Lusesita na barierce 😄
50 Views
50
Dzień dobry! W Gdyni dwa zmokłe sokoły 😂
49 Views
49
siedzi na deszczu osowiały
W Redzie ktoś bierze prysznic na daszku
55 Views
55
66 Views
66
Chłopaki na wizji w Gdyni. Cała trójka :)
54 Views
54
Dzieciaki się w Gdyni zlatują :_) Jak cudnie!
50 Views
50
Huragan z sucharem w domu...dołączył Kraken
48 Views
48
monikam54
Ulżyło mi że Kraken wrócił , bo jego wylot był nieplanowany , ale jest 🥹
AnaOxy72
czekam jeszcze na Alobkę.....
Gdańsk.  Bursztynka w gnieździe 🤔
43 Views
43
Obecnie dwa na daszku, trzeci wylądował na żelastwie powyżej gniazda 😃
46 Views
46
Kamera zewnętrzna nie działa, ale uprzejmie donoszę, że Huragan na daszku leżakuje 😆
44 Views
44
Tak  to Huragan :)
45 Views
45
More