Display: All
Efa
Efa
Hrabia na progu
23 Views
23
Kawęczyn kolacja
24 Views
24
Efa
Efa
Pałac. Młody na lampie
24 Views
24
monikam54
Magnat 😍
Nie wiem nie znam się, ale czy to normalne, ze w Konstancinie, któryś młody leży i ciężko dyszy. Ma szeroko rozłożone skrzydła. Może to z upału?
46 Views
46
Daszka
Zapewne termoreguluje się, bo upał:)
Iwona65
To akurat był Gassek. Trochę mnie zdziwiła jego obecność tak rozwalonego, niby termoregulacja, ale leżał w pełnym słońcu.
jur
jur
Jak leżą to w pełnym słońcu z rozłożonymi skrzydłami i dyszą. Widziałem to wielokrotnie.
Iwona65
No niby też widziałam, ale zawsze mnie ta tępota u nich zaskakuje 😂
Któryś młody leży w budce w Konstancinie
57 Views
57
to Leszy był
23.06 9:00 obrączkowanie dzieci Falki Krwawej i Apasza :-) obrączkowanie będzie poza terenem Ciepłowni jbc :-)
60 Views
60
Gawi
To samo można powiedzieć o Agrze, Afrodycie, Bursztynce o Koksince, Drace i wielu innych. Jak Ci nie pasuje, nie możesz się pogodzić, że to jest natura i takie straty to norma w ich świecie,   to nie oglądaj i nie  truj.  Znajdź inny obiekt zainteresowań. Nikt się chyba nie cieszy że w ten sposób doszło do przejęcia gniazda
jur
jur
Gawi, Oliwia nie miała nic złego na myśli, tak myślę 😄
Gawi
poza Krwawą
Oliwia
Falka Krwawa to postać z Wiedźmina, której historia pasuje mi do Falki. A cały wykład moralizatorski wydaje mi się mocno nieadekwatny do mojej wypowiedzi.
Oliwia
Ależ potrułam przeraźliwie. No to odwołuje obrączkowanie i szukam innego hobby
W kam 1 ale pod słonce.
60 Views
60
I kam 1.
53 Views
53
Kam 2 dwa sokoly.
51 Views
51
Siekierki chyba młody przy budce
72 Views
72
Efa
Efa
Konstancin. Wylegiwanie na kracie i pokrzykiwanie
72 Views
72
jur
jur
Poproszę o mniejszy zoom na Kawęczynie  z kam 2.
81 Views
81
Oliwia
Na pewno? Ładnie widać maluchy, a jeszcze nie zaczęły się rozłazić
jur
jur
Chodzi mi raczej o dorosłego który stał nad nimi "bez głowy".
Oliwia
A tam, kto by chciał Falkę oglądać :-D
Iwona65
Ja
Oliwia
To prośba została zrealizowana ;-)
Iwona65
Łaaa. Koncert życzeń się odpalił 😀
Falka na wybiegu i ten rogal na niebie. Jak z bajki
81 Views
81
Na Żeraniu od rana na daszku był Mario i Fortuna
89 Views
89
tiga8
Teraz Mario odlecial i została Fortuna
Ups, ale się żółto zrobiło na Kawęczynie 😲
😮
84 Views
84
AnaOxy72
sikorka bogatka? trznadel ?....
Efa
Efa
Wilga?
powsinoga
Też myślę, że wilga
Efa
Efa
Uuu ...
More