Display: All
W Słupsku sokół na daszku
3 Views
3
na daszku sokół, ciekawe kto to ?
3 Views
3
elik
poleciał
samiczka przestaje się pokazywać na wizji, może udała się w Polskę w poszukiwaniu samca ?
3 Views
3
Iwona65
Mnie też pożałujecie trochę, bo mam takiego doła z powodu tej sytuacji.....
elik
🤗
Gawi
Może się jeszcze pokaże, chociaż tam ta rotacja jest bardzo częsta. Szkoda sokołów.
sokół na daszku, to pewnie ten bosy, którego zaobserwowała basik
3 Views
3
Iwona65
Elik, co do samic, mam też swoją ulubienicę. Ale przede wszystkim chciałabym pojawienia się samca
Iwona65
A dlaczego to nie ma być samica (Tercja), która pokazuje się już prawie 1.5 miesiąca?
58basik
Ten sam :) samiec czy samica? Na moje oko samiec
elik
ja najbardziej bym chciała, żeby to była Dzika 😃
Dzień dobry. Elik , będziesz tak łaskawa?
https://youtu.be/9FmHqdpmzaE?feature=shared
3 Views
3
elik
będę 😉
Iwona65
Niezawodnie
Tercja na daszku
3 Views
3
Iwona65
Tercja, 9 i 7 w tej chwili najbardziej mnie interesują. Wszystkie były równocześnie, a wiadomo, że priorytetem jest Słupsk 😀
chyba została kamera inaczej ustawiona bo bez problemu widać daszek i budkę
3 Views
3
Basiula
Świetny widok z inaczej ustawionej kamerki 😊👍👏
Poodka i Admin przy budce
3 Views
3
Dzień dobry . Samica na podeście
3 Views
3
raktoja
Odleciała o 18:46 https://youtu.be/bCW5n7eetjA
Ogon i szpon wystaje z daszku 😆
3 Views
3
Gawi
Tercja na barierce. Tylko co się stało ze Zjawą i Skiperem, 😥czyżby to samo co z Lolą, Grzesiem i pewnie Emilką. A może jakiś inny czynnik??
dawnnight
modlić się.
Iwona65
Też bym chciała wiedzieć
powsinoga
objawiła się Tercja 😊
Tercja na poręczy
3 Views
3
Piękny widok, pokazały się dwa w locie 😍
3 Views
3
Ktoś wylądował na daszku, jest niewidoczny
3 Views
3
Tercja na wizji
3 Views
3
Witam! W Słupsku niedawno pojawiła się pustułka, która na chwilę nieśmiało wskoczyła do budki
2 Views
2
More