Display: All
Bohun wrócił 😀
76 Views
76
Sytuacja w Głogowie podobna do historii z Wałbrzycha.
Po zaginięciu Helgi, wydawało się, że Baron ułoży sobie życie z nową sokolicą ( z "dziewiątką"). Związek nie przetrwał i Baron znikł .
Po zniknięciu Sziry, Bohun zaczął wiązać się z nową samicą, obecną rezydentką.
Wydawało się, że wszystko idzie ku dobremu, aż tu i Bohun przepadł.
 Jedyna różnica jest taka, że w Głogowie można podejrzewać, że za zniknięciem Bohuna stoi nowy samiec, który go albo pokonał albo przegnał.
Zniknięcie wałbrzyskiego rezydenta to wielka niewiadoma
99 Views
99
.... wiem, powtarzam się... ale jakby ta nowa, glogowska para, jakimś cudem zawitała do Wałbrzycha, a nie do Glogowa - to wszyscy byliby zadowoleni......... 🤔
samica na nocleg od 18,12
91 Views
91
91 Views
91
1 Bookmark
1
Amika
Popieram. To już lepiej już opisać zastaną sytuację z podaniem godziny obserwacji
cienko z jedzeniem, samica robi czwarte podejście do kostek po łupie
71 Views
71
A gdyby teraz złożyła jajko to może byłoby Bohuna?
😆
65 Views
65
elik
niemożliwe
oczami.ptakow
Nie wiem, czy tak łatwo można wykluczyć ojcostwo Bohuna. To, że nie widzieliśmy zalężania na wizji to nie znaczy, że go nie było ;)
Samica w środku gniazda. Zjada resztki resztek.
56 Views
56
W prześwicie lewego winkla widać tylko lotki, a po prawej stronie nadal siedzi drugi sokół.
60 Views
60
od 8,59 znów obecna w budce
63 Views
63
Samiczka w gnieździe
73 Views
73
elik
była, do 8,30
Moje przemyślenia nt. Bohuna:
Ostatnio coraz rzadziej bywał na wizji. Jeszcze 2 marca było krótkie spotkanie. 3 marca darł na kogoś dzioba z podestu i tyle. 
Zastanawiałam się nawet nad tym, że ani raz nie przyniósł Horpynie (ja tak nazywam samicę) prezentu. Może ona mu nie odpowiada i poleciał szukać nowego miejsca? Jak u nas został rezydentem w 2021, to już nie był młodzieńcem i może wcześniej też gdzieś rezydował i zrezygnował. Mam nadzieję, że nic mu nie jest.
72 Views
72
tiga8
Też mam taką nadzieję, to mój ulubieniec
samiec w budce się pożywia Głogów
89 Views
89
Samica z obiadem za prawym winklem.
94 Views
94
Jest samica bez obrączek. W budce byli razem. Czyli jednak zwabił ją tymi szpakami.
89 Views
89
Obcy samiec już z prezentami dla rezydentki lata
83 Views
83
More