Display: All
Zazamka nadal z otwartym dziobem łapie oddech, no nikt mi nie powie, że z nią jest wszystko dobrze
114 Views
114
Tiga wstawiła filmik z klucia pierwszego pisklaka sokoła sezonu 2024. Tu jak komuś starczy cierpliwości, różne fazy tego klucia. Walka , małego i to dyszenie Zazamki  
https://youtu.be/uk-JMwaU4JQ?si=KMNKzIbL7TYLPsA7
135 Views
135
ewa.linek
O rany boskie, dzięki, moje dziecko wpadło dziś rano w straszliwą rozpacz dowiedziawszy się, że przespała ten moment. Tiga, uratowałaś mi tym filmem życie :)
😆
Maluch cały i zdrowy jest ,można iść spać.🥰
131 Views
131
tiga8
Za chwilę będzie śliczny jak wyschnie.
Obserwuję robaki od prawie godziny. Widziałam 5. godz. 00 01 robak zaczął wchodzić na pisklaka. Zazamka to zauważyła i chyba pożarła tego robaka.
113 Views
113
Ale fajny , jeszcze mokry maluszek w całej okazałości Zazamka pokazała 🐥😊
115 Views
115
110 Views
110
jest pisklak, nr 1, i zaraz nr 2
77 Views
77
Już jest pierwszy 🐣😁
68 Views
68
💗
Zdaje się że Zazamka zjada skorupkę
67 Views
67
Właśnie miałam pisać, zjada :)
Basiula
Tak maluch jest 23.48
Już już się kłuje super
75 Views
75
jotesz
Kuper na wierzchu
jotesz
Już by się wydostał, gdyby go nie wpychała do skorupy.
potwornicka
Ona mu bardzo pomaga a nie wpycha, może to tak wygląda ale samica wykonuje tytaniczną pracę, żeby małemu pomóc wydostać się
jotesz
Drugiego też słychać.
Już niedługo będzie pierwsze nasze pisklę na świecie, skorupka że szczelina przez pół jaja wyraźna, a Zazamka szoruje jajami co chwila 😊
66 Views
66
Sharre80
Ta w pół pęknięta
Basiula
Praktycznie jajo już pęka na pół
Szczeka już glosno
62 Views
62
jotesz
A skorupa się rozchyla.
Do rana będzie pisklak, jest skaza na skorupie
66 Views
66
jotesz
Nie tylko skaza, jest szczelina i to dość długa.
Pip jest, ale postępy w kluciu żadne... Oby na rano się wykluł.
Czy ja wiem czy nie ma? Patrzyłam rano na jajka i dziurka była tycia, teraz wyraźnie większa
jur
jur
A co z popalonymi łapami ? Chodzi, czy kuleje ?
68 Views
68
More