Display: All
czyżby trzeci się wykluł ?
154 Views
154
Jeszcze nie, 17.31 dwa jajka. Z pip.
136 Views
136
Temu szybko poszło :)
121 Views
121
121 Views
121
Są już dwa 🐣🐣😊
101 Views
101
Strasznie przydałoby się  zamontowanie w przyszłym sezonie termometru, takiego jak jest w Wawie w PKiN. Dziś wydaje się, że Zazamka tak nie dyszy. Nie wiem gdzie jest dokładnie to gniazdo i jak jest usytuowane ale może z jakichś przyczyn robi się tam gorąco popołudniami.  Mniej by się wszyscy martwili gdybyśmy wiedzieli jakia tam jest temp.
104 Views
104
tiga8
Gniazdo jest w środku w kominie dlatego wczoraj było tam tak gorąco.
widać było ruszające się pisklę w środku
94 Views
94
kluje się drugie juz zazamka podgryzała skorupkę
90 Views
90
Zazamka pokrzyczała i wyszła 11;06, nie widziałam co się działo na podeście, ale Szkwał wkroczył do gniazda i siedział z maluchem. Po powrocie Zazamka nie karmiła. Filmik ze Szkwałem mam tylko https://youtu.be/euMPtWCPVJQ
94 Views
94
Inspe
Zazamka nie karmi dopóki nie załatwi wszystkich ważnych spraw porodowych
buber
Młody z Poznania już coś zjadł, to może ten w końcu się doczeka.
Mały paskud

https://zapodaj.net/plik-XS4sHrgARGhttps://zapodaj.net/plik-XS4sHrgARG
84 Views
84
maluch samotny
88 Views
88
był Szkwał z ptaszkiem, został odprawiony
😆
102 Views
102
Co za radość 🤩 Mamy "naszego pierworodnego" 😄 Wczoraj siedziałam do 23 i poległam. Myślałam, że gdzieś w środku nocy się wykluje, a on jeszcze przed północą zdążył 😁 Z jednej strony radość z drugiej martwię się o Zazamkę 😐 Dzisiaj już jest chłodno a ona nadal mocno sapie. Zgadzam się z tym co Elik napisała poniżej, nie jest z nią na pewno dobrze.
103 Views
103
Inspe
Też tak myślę.
Zajrzyj do Poznania.
niza
O matkooo jaka niespodzianka!!! Nawet jeszcze dziś nie zaglądałam, bo tego się nie spodziewałam 😮
Ja się staram być  na bieżąco.. a  tu mega niespodzianka 😍przegapilam Poznań 🙊
Inspe
Elik wyczaiła już w nocy
Dzień dobry! Zazamka szura jajkami z wielkim zaangażowaniem, a mały kiwaczek musi sobie radzić 😍
😆
104 Views
104
maluch wypróżnił się, Zazamka zaraz uprzątnęła (znaczy się zjadła)
105 Views
105
Inspe
na żółto!
elik
tak
More