Display: All
122 Views
122
buber
sokół reintrodukowany metodą adopcji własnej,
tzn. podłożony do gniazda sokołów w Miliczu w 2016 r. Info o Bohunie. W Głogowie od 2021.
Inspe
Dziękuję. Nie doczytałam.
Inspe
😁🥰🌹🍀GŁOGÓW ODZYSKAŁ GŁOS!!! 🍀🌹🥰Jaki ona ma skrzeczący głos, a jaki on jest cichutki. Fantastyczne karmienie. Mama Nowa ma cierpliwość i chęć szczerą zrobić z niego bohatera. Widziałam dzisiaj jak Bohun też się do niej zbliżył z tym karmieniem nad dzieckiem . Dobre! Dogadali się, choć ona z Wysp, a on ?? Z kąd jest Bohun?
Młode tak pojedzone, że już dzioba nie chciało się otwierać a wole to chyba mu pękną :) chyba karmił Bohun bo ledwie ogarnia jajka i maluszka.  Mam nadzieję że go zgranie pod siebie żeby ogrzać
113 Views
113
Violetta
Karmiła samica, Bohun zjawił się przed chwilą i karmił samice, już zwiał.
Piękne karmienie, maluszek najedzony,
103 Views
103
Mały nie ma szans na przeżycie. Nie potrafią karmić . Jeszcze żyje ale raczej nie przeżyje. Szkoda. Jeden i nie potrafią nakarmić
121 Views
121
Marian, nie panikuj. Zobacz jakie wypełnione wole ma pisklak, nic mu nie będzie.
Violetta
Marian proszę wejdż na fora, tam jest cała historia z przed lat, i już takich komentarzy nie napiszesz, pozdrawiam
Inspe
Pisklak z Głogowa przeżyje na pewno i jak napisała Raktoja z głodu nie umrze. Z tego co widziałam na ostatnim karmieniu, gdzie najpierw karmił Bohun, a potem mama, to jeżeli padnie to z przejedzenia. Ale, że to jest ptak drapieżny i ma szybki metabolizm, to raczej mu nie grozi. Jest fajny, tylko trochę gamoniowaty
Bohun karmi. Trochę się udało wetknąć do małego dzioba.
119 Views
119
Inspe
Piękny, rośnie mu wszystko proporcjonalnie. Dzisiaj pokazał jakie ma wypchane wole.  Nie ma pasożytów. Gniazdo czyściutkie. Będzie piękna dziewczyna.
Mama przyleciała z dokładką, mały najedzony.
Naprawdę nakarmiony? Bo nie wyglądało to dobrze
100 Views
100
Antonówka
Trafiłam na końcówkę, można w zapisach też sprawdzić. https://ibb.co/h1gFSPV
Końcówka karmienia, maluch z dużą piłka pod dziobem :)
93 Views
93
Karmienie, może i dobrze, że tylko jeden bo samica się uczy karmić
79 Views
79
Czy to Bohun w Głogowie w tej chwili siedzi
87 Views
87
Tak, to jest Bohun.
ukryte karmienie
90 Views
90
samica męczy się z karmieniem
94 Views
94
buber
W sumie to może dobrze, że jest tylko jeden. Mnie też skręca jak oglądam tutejsze karmienie, po 3 minutach mam dość.
elik
nie idzie na to patrzeć
raktoja
Biorąc pod uwagę, że sam posiłek trwał 12 min. mały z głodu nie umrze (razem z odbiorem i schowaniem resztek ok. kwadransa)
o 8,13, nie wiedząc czemu, Bohun wyniósł spory zapas z kąta
69 Views
69
raktoja
On tak robi b. często. Sprząta ?
79 Views
79
No nareszcie załapała i karmi ok
71 Views
71
Inspe
Wcześniej to ona upolowała.
Biedny mały Głogowniak ani mamy ani taty a (...) w kącie
70 Views
70
More